Mano GargždaiJubiliejaus proga pasveikintas Vaidas Žutautas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
R. Mikalauskas, R. Žvingilas, V. Žutautas ir T. Danilevičius. J. Riekašienės nuotrauka R. Mikalauskas, R. Žvingilas, V. Žutautas ir T. Danilevičius. J. Riekašienės nuotrauka

Praėjusią savaitę penkiasdešimtąjį gimtadienį šventė buvęs „Bangos“ vartininkas ir ilgametis klubo treneris Vaidas Žutautas.

 

Penktadienį per A lygos rungtynių pertrauką trenerį jubiliejaus proga sveikino LFF prezidentas Tomas Danilevičius, Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas ir VšĮ „Gargždų futbolas“ direktorius Rimantas Mikalauskas.

Už nuopelnus Gargždų ir Lietuvos futbolui V. Žutautas apdovanotas LFF III laipsnio ordinu.

Priminsime, kad dar paauglystėje karjerą „Bangoje“ pradėjęs V. Žutautas yra tapęs Lietuvos čempionu (su Mažeikių „Romar“ ir dukart su Šiaulių „Kareda“), laimėjęs Taurę (su „Kareda“) ir atstovavęs Lietuvos nacionalinei rinktinei (sužaidė 9 rungtynes).

Paskutinį kartą „Bangos“ vartus gynė 2009 metais, kai grįžo pagelbėti į A lygą iškopusiai komandai. Nuo 2010 metų V.Žutautas dirba treneriu – iš pradžių buvo A. Narbekovo asistentu pagrindinėje komandoje, po to keletą sezonų vadovavo „Bangai“ A ir I lygose, o šiuo metu sėkmingai ugdo jaunąją kartą ir treniruoja klubo vartininkus.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 429 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,