Mano GargždaiŠirdį verianti katės istorija: išdavystė, benamystė ir naujų šeimininkų paieška

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
UAB Nuaras nuotr. UAB Nuaras nuotr.

Liepos 29 dieną Klaipėdos Nuaras sulaukė katės su širdį veriančia istorija. Šios katės likimas iki patekimo į globos namus, labai graudus. Katė vardu Juka prieš ketverius metus turėjo šeimininkus, tačiau, tolimesni įvykiai rodytų, jog jie nebuvo atsakingi.

 

Po ketverių šios katės laimingų gyvenimo metų atsitiko taip, jog šeima nusprendė išvažiuoti į užsienį, o ją pačią išmesti į laiptinę, kaip niekam nebereikalingą daiktą. Šeimininkai neturėjo pastovios vietos savo gyvenime, turėjo nuomojamą būstą. Manoma, kad dėl to katei pašalinti jos nagai, nes juos išpjovė, kad nedraskytų baldų.

Tačiau būtina atkreipti dėmesį, kad nagų šalinimą draudžia LR IR EU įstatymai. Gyvūnus gina speciali Konvencija, nurodanti, jog nagų šalinimas yra jo žalojimas ir jei veterinaras atlieka tokią operaciją – tai neteisėta veikla. Pašalinti nagai trukdo gyvūnui laipioti į medžius, aukštus objektus, įsikibti, kad nenukristų, gintis nuo priešų, sumažinamos galimybės išgyventi.

Po to, kai minėta katė buvo išmesta į lauką, ja nuoširdžiai rūpinosi kaimynai ar kiti gyvūnams neabejingi žmones. Tačiau tai buvo tik atsitiktinė globa. Katė patyrė baimės, skriaudų, alkio. Tai naminis gyvūnas, kuriam reikalingas dėmesys, rūpestis, švelnumas. Galiausiai atsidūrusi Klaipėdos Nuaro globos namuose, katė buvo rūpestingai patikrinta, paskiepyta, ir viltingai tikisi, kad suras namus, kuriuose galės pamiršti ją ištikusias audras ir negandas.

Gyvūnų globos namų darbuotojai ragina visus gyventojus atsakingai rūpintis savo augintiniais, nes jie yra tolygūs šeimos nariai, o negalint jų išlaikyti ar pasikeitus gyvenimo sąlygoms, juos saugiai pristatyti į globos įstaigas, kuriuose gyvūnai sulauks pagalbos ir jiems padės rasti naujus namus.

Jei patiko ši katė ( ją matote nuotraukoje) ir nesate abejingas gyvūno likimui prašome kreiptis: KLAIPĖDOS R.: Kalnuvėnų k., (8-46) 314040 (8-687) 36888 I–V 12–17val., VI 12–15 val.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 327 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,