Gargždų sunkiaatlečiai ir toliau skina medalius

Festivalio prizininkai su treneriu E. Šaukliu. Sporto centro nuotr. Festivalio prizininkai su treneriu E. Šaukliu. Sporto centro nuotr.

Nuostabiame Panevėžio parke vyko sporto festivalis „Maistas Sportui“ vienu metu surengta net dešimt sporto renginių, tarp jų – ir sunkiosios atletikos varžybos.

Sporto centro auklėtiniai į šias varžybas vyko su nakvyne, turėjo galimybę turiningai praleisti laisvalaikį, pabendrauti su kitų miestų bei rajonų sportininkais, sudalyvauti šventės atrakcijose. Už šią kelionę sportininkai dėkoja Sporto centro direktoriui Vaidui Liutikui.

Varžybose dalyvavo trys grupės sportininkų: vaikinai iki 17 m., merginos be amžiaus apribojimo ir vaikinai virš 17 m. iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Telšių, Panevėžio, Gargždų.

I grupėje svorio kategorijoje iki 61 kg čempionu tapo gargždiškis Nojus Brazdeikis, antrą vietą iškovojo Nojus Stonys. Merginų grupėje buvo apdovanotos 5 sportininkės pagal meistriškumą (Sinklerio lentelę) šioje grupėje nenugalima buvo gargždiškė Lijana Jakaitė. Ji lauko sąlygomis rovimo veiksmu iškėlė 91 kg, o stūmimo veiksmu – 110 kg.

Vaikinų virš 17 m. grupėje, kurioje susirinko nemažas būrys rimtų sportininkų, svorio kategorijoje iki 89 kg III vietą iškovojo gargždiškis Audrius Kralikas.

Tai sunkiaatlečiai sportuoja, gyvuoja, dalyvauja varžybose ir rodo rezultatus.