Logo
 Spausdinti šį puslapį

Savaitgalį vyks tarptautinės lankininkų varžybos „Klaipėdos taurė“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos lankininkų klubo nuotr. Klaipėdos lankininkų klubo nuotr.

Šį savaitgalį, rugpjūčio 14 dieną, Smiltynėje vyks tarptautinės lankininkų varžybos „Klaipėdos taurė“, kuriose dalyvaus Lietuvos, Latvijos ir Kirgizijos sportininkai.

 

Šiemet „Klaipėdos taurė“ pirmą kartą įtraukta į Pasaulio šaudymo iš lanko federacijos („World Archery“) kalendorių – taip į klaipėdiečių rengiamas varžybas ateityje tikimasi pritraukti daugiau užsienio sportininkų. Tai į uostamiestį paskatino atvykti ir daugiau lietuvių lankininkų. Įvykdę reikiamus normatyvus, jie dabar Klaipėdoje galės gauti tarptautinių sporto meistrų atskyrį. Iki šiol tokios galimybės lietuvių sportininkai neturėjo – tarptautiniais sporto meistrais galėjo tapti tik Europos ir pasaulio čempionatuose, o nuo šių metų – „Klaipėdos taurėje“ ir Lietuvos lankininkų čempionate.

Nuo 2014 metų rengiamoje „Klaipėdos taurėje“ ruošiasi dalyvauti 55 sportininkai. Lankininkai rungsis olimpinių, paprastųjų ir skriemulinių lankų kategorijose. Taip pat vyks komandinės mišrių porų rungtynės.

Varžybos vyks Klaipėdoje Smiltynės sporto ir sveikatingumo bazėje, Smiltynės g. 13.

Po varžybų visą savaitę iki rugpjūčio 20 dienos vyks stovykla, į kurią atvyksta olimpinių lankų treneriai iš Ukrainos. Stovykloje dalyvaus Lietuvos lankininkų rinktinė ir mūsų šalies sporto klubų treneriai. Teorinių ir praktinių užsiėmimų metu jie įgaus patirties, kaip treniruoti olimpiniais lankais šaudančius sportininkus.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,