Mano GargždaiVisuomenė kviečiama prisidėti prie migrantų krizės suvaldymo

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Vyriausybės nuotr. Vyriausybės nuotr.

Vidaus reikalų ministerija visuomenei pristato galimybes, kaip piliečiai, organizacijos ar įmonės gali prisidėti prie nelegalios migracijos krizės suvaldymo. Ministerijos tinklalapyje pateikiamos finansinės paramos, aukojimo daiktais, priemonėmis, savanoriškos veiklos alternatyvos ir informacija, kur ir kokiu pagalbos klausimu reikia kreiptis.

 

Aukojant galima prisidėti prie „Laisvės TV“ akcijos „Laikykitės, pasieniečiai“ bei Lietuvos Raudonojo Kryžiaus, Carito, Maltos Ordino pagalbos tarnybos ir kitų nevyriausybinių organizacijų, kurios teikia humanitarinę pagalbą, veiklos. Taip pat šioms organizacijoms reikalinga parama įvairiais daiktais, buities, higienos priemonėmis. Savanoriauti kviečiama skirstant paramą, organizuojant užimtumą ar vertėjaujant. Visa informacija, į ką kreiptis norint prisidėti, skelbiama Vidaus reikalų ministerijos tinklalapyje.

„Dėkojame visiems prisidedantiems ir siūlantiems savo pagalbą. Jau vykstantis nevyriausybinių organizacijų, verslo ir piliečių susitelkimas migracijos krizės akivaizdoje parodo, kokia mūsų valstybė yra vieninga ir stipri“, – teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Poreikis koordinuoti informaciją apie paramos galimybes atsirado, kai piliečiai ir įmonės panoro padėti ir nežinojo, į kokią atsakingą instituciją turėtų kreiptis. Iki šiol verslo įmonės ir piliečiai yra ne kartą reikšmingai parėmę institucijas ir nevyriausybines organizacijas.

Tikimasi, kad susisteminta informacija ir aktyviau komunikuojamos pagalbos galimybės į bendradarbiavimą įtrauks daugiau verslo įmonių bei aktyvių piliečių, o nelegalios migracijos krizė bendromis pastangomis bus įveikta lengviau.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 134 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,