Mano GargždaiPažeidėjui už neteisėtą medžioklės priemonės naudojimą gresia bauda iki 1 700 Eur

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Aplinkos apsaugos departamento nuotr. Aplinkos apsaugos departamento nuotr.

Praėjusį savaitgalį Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai vykdė reidą Klaipėdos rajono medžioklės plotuose ir nustatė asmenį, slėpusį naktinio matymo priedėlį prie optinio taikiklio.

 

Aplinkosaugos pareigūnai miške sustabdė įtartiną transporto priemonę, vairuojamą medžiotojo.

Atlikus apžiūrą ir patikrinus ginklą, buvo pastebėta, kad ant optinio taikiklio yra matomos naktinio matymo priedėlio naudojimo žymės.

„Sulaikytas medžiotojas vengė parodyti, kas yra jo kišenėse. Todėl asmeniui priminėme, kad teisėtų pareigūnų reikalavimų nevykdymas užtraukia administracinę atsakomybę, ir medžiotojas iš kišenės ištraukė neteisėtą medžioklės priemonę“, – sakė Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Mindaugas Salys.

Už neteisėtą naktinio matymo priedėlio prie optinio taikiklio laikymą pažeidėjui gresia bauda iki 1 700 eurų bei teisės medžioti atėmimas nuo trejų iki penkerių metų. Taip pat paimtas šautuvas ir priedėlis.

Aplinkosaugininkai primena, kad medžioklės plotuose draudžiama naudoti ar turėti naktinio matymo taikiklius ir naktinio matymo priedėlius prie optinių taikiklių.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 148 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,