Mano GargždaiPrasidės rajono šachmatų pirmenybės

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Rugsėjo 7 dieną 19 val. Klaipėdos rajono sporto centro šachmatų-šaškių patalpose trečios lygos varžybomis prasidės 2021 metų rajono šachmatų pirmenybės. Jose galės dalyvauti visi įvairaus amžiaus ir įvairaus lygio Klaipėdos rajono gyventojai, pagal ankstesnių metų rezultatus neturintys iškovoję teisės žaisti pirmenybių pirmoje ir antroje lygose.

 

Praėjusių metų pirmenybės dėl užsitęsusio antrojo karantino buvo nutrauktos, vykstant antros lygos aštuntam turui. Kadangi pernai iš antros lygos niekas neiškrito, buvo priimtas sprendimas visus 14 dalyvių šių metų pirmenybėse joje ir palikti. Tad iš trečios lygos į antrąją šiemet pateks du geriausius rezultatus parodę šachmatininkai, o spalio pradžioje antroje lygoje startuos 16 šachmatininkų. Lapkričio 11 dieną turėtų startuoti pirmoji lyga, kurioje rungsis 12 pajėgiausiųjų. Šiuo metu ten būti teisę yra išsikovoję 9, o prie jų iš antros lygos turės prisijungti 3 pirmas vietas užėmę šachmatininkai.

Kadangi rajono vedančiųjų šachmatininkų lygis yra ganėtinai aukštas (dalies jų tarptautiniai reitingai balansuoja tarp 1800-2200), laukia graži ir atkakli kova dėl rajono pajėgiausio šachmatininko vardo.

Primename, kad nuo 1987 metų daugiausiai, net 13 kartų rajono pirmenybių nugalėtoju tapo kalotiškis verslininkas Arvydas Mickus, šešis kartus ant aukščiausio laiptelio stovėjo vėžaitiškis Arūnas Gincas, po penkis kartus – maciuitiškis Rimvydas Lukošius ir gargždiškis Zigmas Bitinas, du kartus – gargždiškis a. a. Algimantas Čeledinas, po kartą – šiuo metu Kaune gyvenantis Mindaugas Slušnys ir Martynas Taučius iš Dovilų seniūnijos.

Šachmatų mėgėjai, kurie nebijote iššūkių prie šachmatų lentos, junkitės rugsėjo 7 dieną 19 val. į rajono šachmatų pirmenybes, kurios vyks Gargžduose, Sporto centro šachmatų-šaškių patalpose.

Telefonas pasiteiravimui – 8 687 92330, varžybų teisėjas – Zigmas Bitinas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 248 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,