Mano GargždaiPradedami Gargždų autobusų stoties statybos darbai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Klaipėdos r. sav. nuotr. Klaipėdos r. sav. nuotr.

Šią savaitę pradėti paruošiamieji Gargždų autobusų stoties statybos darbai. Naują stotį planuojama pastatyti per pusę metų. Darbus atlieka „UAB Viremidos statyba“.  Sutarties vertė – 777,4 tūkst. eurų.

 

Šiuo metu ardoma sena danga, atliekami kiti parengiamieji darbai. Statybvietę kartu su darbų vadovu apžiūrėję Administracijos direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Rasa Petrauskienė vylėsi, kad darbai vyks sklandžiai ir naujoji stotis, kaip ir planuojama, duris atvers jau ateinantį pavasarį.

Naujoji autobusų stotis statoma šalia senosios. Įvažiavimas į stotį yra numatytas iš P. Cvirkos gatvės. Ši vieta pasirinkta ne tik dėl vežėjų patogumo, bet ir gyventojų, kurie jau nuo seno yra įpratę, kad autobusų stotis yra šioje miesto dalyje.

Projektuojant stotį buvo siūloma keletas geometrinių sprendimų, tačiau galiausiai pasirinkta ovalo, cilindro forma. Pastatas sieks iki 7 metrų aukščio, o jame dominuos mediena, stiklas ir metalas.

Suplanuotos 4 autobusų sustojimo vietos, 11 vietų automobiliams. Perone bus įrengta lauko medija ir keleivių informavimo sistema. Stoties pastatas su keleivių laukimo sale, prekybos vieta, bilietų  kasa, informacijos centru, sanitarinėmis ir administracinėmis patalpomis bus apie 140 kv. m dydžio. 

Vietoje, kur statoma stotis anksčiau buvo taksi laukimo vieta. Saugaus eismo komisijos sprendimu ji iškeliama į stovėjimo aikštelę, esančią Dariaus ir Girėno gatvėje, prie prekybos centro „Maxima".

 

Klaipėdos r. sav. nuotr.

 

Projekto rengėjų vizualizacija.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 220 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,