Mano GargždaiKviečia kandidatuoti į Meilės Lukšienės premiją

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Iki rugsėjo 15 dienos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija laukia mokytojų kandidatūrų Meilės Lukšienės premijai gauti.

 

Kandidatūras šiai Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įsteigtai premijai gauti gali siūlyti švietimo įstaigų vadovai, savivaldybės, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos, ministerija ir jai pavaldžios institucijos. Savo kandidatūrą gali pateikti ir pats asmuo, pretenduojantis gauti premiją.  

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sudaryta komisija kandidatus atrinks vadovaudamasi šiais kriterijais: gera pedagoginio darbo pradžia ir tolesnė veikla, orientuota į ugdymo demokratizavimą ir modernizavimą, pilietiškai aktyvi veikla, kūrybinga veikla ugdymo procese, sėkmingi edukaciniai projektai, lyderystė, sėkmingas bendradarbiavimas ir kt.

Premijos tikslas – įprasminti švietimo reformos pradininkės habilituotos daktarės Meilės Lukšienės atminimą ir skatinti pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus. Premijos laureatas įsipareigoja tęsti ir plėtoti Meilės Lukšienės idėjas. Premijos dydis – 120 BSI (bazinė socialinė išmoka), šiuo metu tai 4800 Eur. Premija įsteigta 2010 m. metais, kasmet ji įteikiama savo pedagogo karjerą pradedančiam mokytojui.

Premija įteikiama minint Tarptautinę mokytojų dieną.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 156 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,