Mano GargždaiVisuomenės sveikatos biuras kviečia į judumo savaitės renginius Klaipėdos rajone

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

2021 m. Europos judumo savaitės tema yra „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“. Šiemet tema pasirinkta paminint sunkumus, kuriuos Europa, kaip ir visas pasaulis, patyrė per COVID-19 pandemiją. Ši beprecedentė sveikatos krizė Europai suteikia ir galimybių.

 

Miestai kūrybiškai ir operatyviai reagavo į pandemiją, todėl šiemet per Europos judumo savaitę bus švenčiamas miestų gebėjimas greitai atsigauti. Turime toliau skatinti pernykštes tendencijas, tokias kaip aktyvus ir mažataršis arba visai netaršus judumas.

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kaip ir kasmet kviečia dalyvauti Europos judumo savaitei paminėti skirtuose renginiuose Klaipėdos rajone.

Šiais metais kviečiame į dviračių turą po Klaipėdos kraštą, pėsčiųjų žygį su gide Gargžduose, smagią zumbos treniruotę bei orientacines varžybas Gargžduose.

 

Rugsėjo 16 d.

Pėsčiųjų žygis su gide Gargžduose

Auksinį rudens vakarą kviečiame praleisti aktyviai bei informatyviai – rugsėjo 16 d. 17.15 val. dalyvauti istoriniame pėsčiųjų žygyje Gargžduose su gide. Žygeiviai renkasi Kalniškės (Gargždų) piliakalnio automobilių aikštelėje. Žygio trukmė – 2–2,5 val.

Žygio metu profesionali gidė Jus nukels į praeitį pasakodama įvairias miesto istorijas. Turėsite puikią galimybę kitu žvilgsniu pažvelgti į kiekvieną dieną matomus objektus, o išgirstus faktus galėsite papasakoti žygyje nedalyvavusiems asmenims ar Jus lankantiems svečiams iš kito miesto. Tai puiki galimybė susipažinti su savo miesto istorija bei aktyviai praleisti vakarą.

Dalyvavimas žygyje nemokamas, būtina išankstinė registracija.

 

Rugsėjo 17 d.

Zumbos treniruotė

Rugsėjo 17 d. susitinkame Gargždų jaunimo parke, kur vyks nuotaikinga, energinga ir labai smagi ZUMBA treniruotė.

Zumba – smagi, mankštą ir šokį derinanti treniruotė, skirta širdies veiklai gerinti, raumenims stiprinti, kūno svoriui subalansuoti. Ji tinka norintiems atsikratyti antsvorio, padailinti kūno linijas, pasikrauti energijos ir geros nuotaikos. Ši treniruotė tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonėms.

16.00 val. Zumba KIDS.

18.00 val. Zumba visiems norintiems smagiai praleisti laiką.

Dalyvavimas nemokamas, būtina išankstinė registracija.

 

Rugsėjo 18 d.

Dviračių turas po Klaipėdos kraštą

Dviračių sporto entuziastai Klaipėdos rajone, turime Jums puikų pasiūlymą savaitgaliui: rugsėjo 18 d. kviečiame dalyvauti dviračių ture su gide.

Apie 15 km važiuosime keliu besidriekiančiu palei Vilhelmo kanalą, einantį per Kliošių kraštovaizdžio draustinį link Drevernos. Smagiai riedėdami dviračiais grožėsitės gamta, mėgausitės paukščių giesmėmis, nes čia yra pagrindinė meldinių nendrinukių buveinė ir atrasite jau gerokai apleistus XX a. pr. technikos paminklus.

Mes pasirūpinsime Jūsų kelione ir dviračių transportavimu iš Gargždų ir atgal.

Dalyvavimas nemokamas, būtina išankstinė registracija.

 

Rugsėjo 19 d.

Orientacinės varžybos Gargžduose

Mėgstate nuotykius? Esate azartiškas? Patinka užduotys, kurias norint išspręsti reikia pasitelkti logiką?

Jei taip, kviečiame rugsėjo 19 dieną dalyvauti orientacinėse varžybose. Kviečiame registruotis 2 žmonių komandoms. Dalyviai galės startuoti nuo 11 iki 12 valandos. Startas ir finišas – Gargždų jaunimo parkas.

Meskite sau ir draugams, artimiesiems iššūkį ir sudalyvaukite azartiškame ir įtraukiančiame savo miesto orientaciniame žaidime.

Dalyvavimas nemokamas, būtina išankstinė registracija.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 149 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,