Mano GargždaiSendvario seniūnijos seniūnė Loreta Urbutė nusprendė trauktis iš pareigų: pribrendau pokyčiams

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Urbutė. L. Urbutės feisbuko paskyros nuotr. Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Urbutė. L. Urbutės feisbuko paskyros nuotr.

10-metį Sendvario seniūnijai vadovaujanti Loreta Urbutė portalui mano-gargzdai.lt patvirtino, kad svarsto apie pasitraukimą iš seniūnės pareigų.

 

„Planuoju šią minutę (trauktis – aut. past.), pateikusi prašymo nesu, bet planuoju. Sprendimą tokį viduje esu priėmusi. Manau, kad kiekvienas žmogus jaučia, kada ateina laikas pokyčiams. 10 metų išdirbau, pakankamai ilgą laiko tarpą atidaviau savo jėgas šiai teritorijai, pribrendau pokyčiams“, – komentavo savo apsisprendimą L. Urbutė, kuri teigė, kad kito darbo pasiūlymo dar neturi, yra apmąstymuose ir paieškose.

Ji atviravo, kad šiandien laukia ir pokalbis su Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriumi. Pasiteiravus, ar yra tikimybė, kad dar gali apsigalvoti, seniūnė prašė neskubinti įvykių: „Dažniausiai jeigu nusprendžiu, nebesiblaškau, bet kas žino.“

Rugsėjo 14-ąją L. Urbutė paskelbė žinutę socialinio tinklo feisbuko paskyroje, kurioje akyliausi įskaitė seniūnės mintis apie planuojamus pokyčius.

„Lygiai prieš 10 metų pradėjau eiti Sendvario seniūnijos seniūnės pareigas. Išties sudėtingas, bet labai dinamiškas, įdomus, reikalaujantis vidinės stiprybės, nemenko supratimo apie daugelį dalykų darbas. Kolektyvas – mano antra šeima, kuri visad buvo šalia, kai buvo linksmų akimirkų ir kai nelabai. Tai nuostabūs žmonės, kurie atiduoda savo jėgas žmonių labui, skaudžiai išgyvena nepelnytą kritiką. Ačiū kolektyvui už patirtį ir mokymąsi kartu, esat nuostabūs ir visad išlikite patys operatyviausi, profesionaliausi, nesustokit tobulėti – tik pirmyn“, – žinutėje rašė seniūnė.

Po šiuo įrašu atsirado daugybė komentarų – žmonės apgailestavo, kad seniūnė nusprendė pasitraukti iš užimamų pareigų, linkėjo sėkmės ir dėkojo už atsidavimą ir atliktus darbus.

Kalbėdama apie Sendvario seniūniją, L. Urbutė pabrėžė, kad ji tikriausiai yra reikalaujanti daugiausiai dėmesio, dažnai gyventojai atvyksta neįsivertinę, kur atvyko, dėl to kyla nepagrįstas nepasitenkinimas, yra nemažai negatyvumo.

„Seniūnijoje tu gali teikti siūlymus, inicijuoti darbus pagal turimą finansavimą, kiek rėmėjai, įmonės pagelbėja. Negali nuveikti tiek, kiek norėtųsi. Tas emocinis fonas sudėtingas, visada yra nemažai susipriešinimo. Nuosekliai dirbau 10 metų, džiaugiuosi ir pasiekimais, ir komanda, sutariame su bendruomenėmis, seniūnaičiais. Teritoriją, jeigu ir paliksiu, tai paliksiu brandžią komandą tolimesniems darbams“, – kalbėjo ilgametė seniūnė, atviraudama, kad sprendimas tikrai nelengvas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 317 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,