Mano GargždaiĮsigaliojus ribojimams – staigus susidomėjimas juodomis medicininėmis kaukėmis

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pexels.com nuotr. Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Nuo spalio 1 d. įsigaliojus reikalavimui uždarose patalpose dėvėti veidą dengiančias apsaugos priemones, vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ atstovai sako pastebintys išaugusį domėjimąsi apsauginėmis priemonėmis. Ypač išaugo susidomėjimas juodomis kaukėmis.

 

Klientų susidomėjusių apsauginėmis kaukėmis šuolis pastebimas iškart priėmus naujus pandemijos valdymo sprendimus.

„Daugiau klientų kaukėmis susirūpino jau įsigaliojančių ribojimų išvakarėse – rugsėjo 30 d. Matome, kad šiuo metu labiausiai domimasi juodomis kaukėmis – jų įsigyjančių skaičius lyginant su rugsėjo pabaiga, šoktelėjo 59 proc., įprastų šviesių kaukių įsigyjama 37 proc. daugiau“, – sako „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė Laura Bielskė.

„Eurovaistinės“ užsakymu rugpjūčio pabaigoje atliktas „Spinter Research“ tyrimas parodė, kad net 38 proc. gyventojų kaukę keičia tik kartą per vieną-dvi dienas, 16 proc. pripažino kaukę keičiantys rečiau nei kartą per savaitę.

Vaistininkė Jovita Aleknienė sako, kad tiems, kas nėra linkęs keisti kaukės taip dažnai, kaip nurodoma jų sertifikatuose, siūloma atkreipti dėmesį į jos kvapą.

„Svarbu kaukes dėvėti taisyklingai ir keisti kaukes kas 2–3 valandas arba jai sušlapus. Vienas iš akivaizdžių būdų suprasti, jog reikia naujos kaukės – viduje esantis kvapas, jeigu jį jaučiate, tai vienas iš rodiklių, kad metas keisti kaukę. Kaukę reikia dėti tiksliai prie nosies, užkabinti už ausų ir patempti apačią, kad ji gražiai priglustų prie smakro“, – sako vaistininkė.

Pasak jos, nusiėmus kaukę, svarbu ją iškart išmesti ir nenaudoti antrą kartą, nusiėmus kaukę būtina nusiplauti rankas ir įprasti neliesti veido.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 182 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,