20 taškų deficitą panaikinę „Gargždai“ palaužė „Šilutę“

M. Baranausko nuotr. M. Baranausko nuotr.

Vėliausiai prasidėjusioje šio vakaro „7bet-NKL“ dvikovoje „Gargždai“ (1-0) po atkaklios kovos šventė pergalę. Eriko Kubiliaus vadovaujama ekipa namuose 77:73 (13:30, 27:16, 18:17, 19:10) sugebėjo palaužti Kęstučio Mačijausko treniruojamą „Šilutę“ (0-1).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Šilutės, kurie neilgai trukus jau pirmavo 10 taškų persvara (12:2). Svečiai ir toliau didino savo pranašumą bei pirmąjį kėlinį laimėjo įtikinamai (30:13).

Įpusėjus antrajam kėliniui Pamario ekipa ir toliau užtikrintai pirmavo (40:20). Tuomet Jonas Dumašius pataikė dvitaškį, Mindaugas Stašys ir Mantas Ruikis realizavo po tolimą metimą, J. Dumašius pridėjo dar du taškus ir šeimininkai spurtavo 10:0.

Kėlinio pabaigoje sumažinę atsilikimą iki vienženklio deficito, gargždiškiai pirmą kartą į priekį išsiveržė jau lemiamame kėlinyje, kuomet dvitaškį pataikė dalį praėjusio sezono „Šilutėje“ praleidęs M. Stašys (67:65).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes Arvydas Kačinas pelnė du taškus ir padidino komandos persvarą iki 4 taškų (77:73), po šio momento daugiau nė viena iš ekipų taškų nepelnė.

Šeimininkai realizavo tik 9 tolimus metimus iš 34 (26%), bet laimėjo kovą dėl kamuolių 46:32.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė M. Stašys, pelnęs 16 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud.) ir surinkęs 25 naudingumo balus. M. Ruikis pridėjo 14 pelnytų taškų (4/7 dvit., 2/5 trit.), Marius Runkauskas – 12 (4/14 trit.).

Pralaimėjusiems Delante Jonesas (3/5 dvit., 2/4 trit., 1/4 baud.), Valdas Vasylius (3/7 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud.) ir Linas Lekavičius (3/7 dvit., 1/5 trit., 4/5 baud.) pelnė po 13 taškų.

„Gargždai“: Mindaugas Stašys 16 (5 atk. kam., 7 rez. per., 25 naud. bal.), Mantas Ruikis 14 (8 atk. kam., 5 kl.), Marius Runkauskas 12 (4/14 trit., 7 atk. kam.), Simas Galdikas 10 (4/8 dvit., 6 atk. kam.).

„Šilutė“: Delante Jonesas (3/5 dvit., 2/4 trit., 1/4 baud.), Valdas Vasylius (4 atk. kam.) ir Linas Lekavičius (1/5 trit., 5 atk. kam) po 13, Ibrahima Sylla 11 (5/6 dvit., 5 atk. kam.), Mykolas Dieninis 10 (6 atk. kam.).