Mano GargždaiŠokių turnyre „Rudens taurė 2021“ – puikūs Gargždų „Rolinos“ šokėjų pasiekimai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Jaunimo Lotynų Amerikos šokių programoje antroji vieta atiteko Mykolui Rimkui ir Enrikai Jankūnaitei (Gargždų „Rolina“). www.GoodDance.eu nuotr. Jaunimo Lotynų Amerikos šokių programoje antroji vieta atiteko Mykolui Rimkui ir Enrikai Jankūnaitei (Gargždų „Rolina“). www.GoodDance.eu nuotr.

Garliavos sporto ir sveikatingumo centre abi savaitgalio dienas vyko ilgametes tradicijas turintis sportinių šokių turnyras „Rudens taurė 2021“. Šiais metais šokėjai varžėsi dėl LSŠF reitingo taškų, o jaunimas ir jaunimas iki 21-erių m. amžiaus – dėl WDSF reitingo taškų. Puikiai varžybose pasirodė ir Gargždų „Rolinos“ šokėjai.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių programoje nugalėtojais tapo Rokas Kraucevičius ir Ilzė Kaminskaitė (Vilniaus „Judesys“). Antroji vieta atiteko Mykolui Rimkui ir Enrikai Jankūnaitei (Gargždų „Rolina“), ketvirtoji – Domantui Mūrui ir Ievai Matulevičiūtei (Kauno „Žiburys“), penktoji – Rokui Malinauskui ir Adrijai Dravininkaitei (Kauno „BaDa Studio“), šeštoji – Joriui Apviniui ir Liepai Rudnickaitei (Panevėžio „Amber dance“).

Lotynų Amerikos šokių programos pusfinalyje taip pat šoko Aivaras Kuoga ir Eliza Abdellaoui (Kauno „Sūkurys“; 8-oji vieta), Erikas Rutavičius ir Aneta Zenovič (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“; 9-oji vieta), Paulius Fedč ir Toma Bespalovaitė (Panevėžio „Rumba“) 10-11-ąją vietas pasidalino su Simu Sakalausku ir Lauryta Abramovaite (Vilniaus „Spindulys“), Nojus Daukšas ir Marija Ana Kerekeš („Klaipėdos šokių akademija“; 12-oji vieta).

Šioje grupėje varžybas pradėjo 16 duetų.

Jaunimo standartinių šokių programoje tarp Lietuvos sportininkų geriausiai pasirodė Kristijonas Jankūnas ir Valerija Glušenkova (Vilniaus „Spindulys“). Duetas iškovojo antrąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliais. Ketvirtoji vieta finale atiteko D. Mūrui ir I. Matulevičiūtei.

Pusfinalyje taip pat šoko M. Rimkus ir E. Jankūnaitė (Gargždų „Rolina“, 7-oji vieta), Faustas Naruškevičius ir Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Vijūnas“; 8-oji vieta), J. Apvinis ir L. Rudnickaitė (9-oji vieta), A. Kuoga ir E. Abdellaoiu (10-oji vieta), S. Sakalauskas ir L. Abramovaitė (11-oji vieta), Minvydas Nekrašas ir Aira Janickaitė (Vilniaus „Juventos“; 12-oji vieta).

Standartinių šokių grupėje startavo 13 porų, o nugalėtojais tapo Lenkijos šokėjai Kamil Tarach ir Michalina Buczynska.

Jaunimo iki 21-erių m. standartinių šokių grupėje startavo šeši duetai. Antroji vieta atiteko Domui Jakubauskui ir Gabijai Damašiūtei (Kauno „Danza M“), o penktoji – D. Mūrui ir I. Matulevičiūtei.

Jaunimo iki 21-erių m. Lotynų Amerikos šokių programos varžybose šoko aštuoni duetai. Finale Rytis Dzemyda ir Jogailė Jasevičiūtė (Kauno „Sūkurys“ – Gargždų „Rolina“) užėmė 3-ąją vietą, D. Mūras ir I. Matulevičiūtė – 6-ąją.

Pusfinalyje 7-ąją ir 8-ąją vietas atitinkamai pasidalino R. Malinauskas ir A. Dravininkaitė, E. Rutavičius ir A. Zenovič.

Šių metų „Rudens taurėje“ teisėjavo Slovakijos, Latvijos, Austrijos, Rumunijos, Lenkijos, Italijos, Rusijos vertintojai. Taip pat dirbo Lietuvos teisėjai Daiva Dackevičienė, Jūratė Norvaišienė, Žanas Untulis. Vyriausiąją varžybų vertintoja dirbo Dalia Vaikšnorienė.

Turnyrą tradiciškai organizavo sportinių šokių klubas „Žiburys“, vadovaujamas Vytauto ir Liudmilos Bankauskų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 245 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,