Mano GargždaiGalingas ciklonas užgrius visą Lietuvą: siautės ypač stiprus vėjas, nustebins šiluma

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Pexels.com nuotr. Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Trečiadienio dieną per šalį praslinks šiltasis atmosferos frontas. Diena bus apniukusi, tik po pietų, tolstant frontui, pietinė šalies pusė gali sulaukti pragiedrulių ir šiek tiek saulės. Pirmoje dienos pusėje daugelį rajonų aplankys lietus. Vėjas pūs iš pietų, pietvakarių, stiprės ir vakariniuose rajonuose gūsiuose sieks 1520 m/s. Diena bus šilta ir oras šils iki 1116 laipsnių šilumos. Šilčiausia diena nusimato pajūryje ir pietvakarių Lietuvoje.

 

Ketvirtadienio naktį lietus palaistys tik kai kuriuos šalies rajonus. Vėjas liks pietvakarių, smarkokas ir naktį vietomis gūsiai užpūs iki 1520 m/s. Naktis bus šilta ir atvės iki 914 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio dieną palis jau daug kur. Vėjas krypties nekeis ir nesiruoš rimti – daug kur gūsiai bus 1520 m/s, vakarop vakariniame šalies pakraštyje stiprės iki 27 m/s, o pajūryje iki 30 m/s. Nepaisant gūsingo vėjo diena nusimato šilta ir temperatūra svyruos tarp 1317 laipsnių šilumos.

Penktadienį orų permainų nesulauksime. Didžioji šalies dalis neišvengs lietaus. Vėjas krypties nekeis ir dar labiau sustiprės.

Visoje šalyje vėjas pūs 1520 m/s, vietomis iki 27 m/s, o pajūryje naktį ir pirmoje dienos pusėje iki 32 m/s. Nakties metu oras atvės iki 49, o dieną šils iki 712 laipsnių šilumos.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 150 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,