„Okinava“ Gargždų kovotojai – tarp stipriausiųjų

Urtė Jonauskaitė iškovojo II vietą. Sporto klubo „Okinava“ nuotr. Urtė Jonauskaitė iškovojo II vietą. Sporto klubo „Okinava“ nuotr.

Šį savaitgalį Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos kiokušin karatė moksleivių taurės čempionatas, kuriame dalyvavo net 38 stipriausi Lietuvos klubai.

Tai buvo puiki proga vaikams sudalyvauti renginyje, kuris suvienijo apie 700 sportininkų iš visos Lietuvos.

Tik 20 sporto klubo „Okinava“ dalyvių – ir pasiektas stipriausiųjų penketukas – iškovota 4 komandinė vieta.

17 prizinių vietų, 7 aukso, 7 sidabro ir 3 bronzos medaliai.

Gargždų miestui atstovavo Urtė Jonauskaitė, kuri puikiai pasirodė Lietuvos moksleivių taurės čempionate. Pirmus ratus užtikrintai ir taškais laimėjo Urtė, bet finalinėje kovoje jai pritrūko tik sėkmės ir patirties iki čempionės titulo.

Kaip visada sportininkę kovoms savo stipriu palaikymu įkvėpė mokytoja ir klubo prezidentė Diana Mačiūtė.