Mano GargždaiKlaipėda priblokš ne tik kalėdine eglute

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Klaipėdos m. sav. nuotr. Klaipėdos m. sav. nuotr.

Kalėdinius ir naujametinius renginius uostamiestyje organizuos viešoji įstaiga „Klaipėdos šventės“. Ši Savivaldybės paskelbta žinia vargu ar labai nustebino. Per metus pareigų atsisakę net trys įstaigos vadovai ir vienintelis likęs kūrybinis darbuotojas didžiausių miesto švenčių rengėjui aplenkti jam iššūkį metusį konkurentą nesutrukdė.

 

Vakar oficialiai pranešta, kad Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vykdyto viešojo kalėdinių-naujametinių renginių organizavimo paslaugų pirkimo laimėtoja pripažinta VšĮ „Klaipėdos šventės“.

Sutartį su ja pasirašyti planuojama artimiausiu metu, nes Savivaldybės sprendimas dar gali būti skundžiamas viešųjų pirkimų įstatyme nustatyta tvarka.

Kalėdinių ir naujametinių renginių ciklo organizavimo paslaugų pirkime supaprastinto atviro konkurso būdu dalyvavo du tiekėjai. Ekspertų komisija pripažino, kad abu pasiūlymai atitinka pirkimo dokumentuose nustatytus reikalavimus. Nugalėtojas paaiškėjo tiekėjų pasiūlymus įvertinant balais. Jie skirti už kainą ir ekonominį naudingumą.

Pirmąją vietą užėmusios „Klaipėdos šventės“ nežymiu skirtumu aplenkė VšĮ „Projektas LT“, kuriai vadovauja žinomas renginių organizatorius Marius Tumšys.

Uostamiestyje vyksiantiems kalėdiniams ir naujametiniams renginiams iš miesto biudžeto bus atseikėta beveik 90 tūkstančių eurų.

Pasak laikinai „Klaipėdos švenčių“ direktoriaus pareigas vykdančios įstaigos komunikacijos ir rinkodaros vadovės Živilės Putnienės, per minėtas šventes Klaipėda pokštaus. Ir tai tradiciškai darys Teatro aikštėje.

„Kitų šalies miestų kontekste Klaipėda visada yra kitokia. Tikėkimės, kad ir šiemet ji bus kitokia. Aišku, gerąja prasme. Uostamiestis pokštaus. Nenoriu visko atskleisti, bet į Kalėdų idėją pažiūrėjome kitaip. Turime šventės viziją ir kaip atrodys Teatro aikštė, todėl vis drąsiau apie tai kalbame.

Nuo 2016 metų uostamiestis stabiliai eina gyvos eglutės keliu. Mes šį kursą palaikome. Bet nors Teatro aikštėje bus gyva eglutė, viskas bus truputį kitaip. Pokštausime. Eglutės, kaip darėme įprastai, nepjausime ir nevešime.

Nors jau sulaukėme dviejų pasiūlymų žaliaskarę miestui padovanoti. Išrausime ir atskraidinsime? (juokiasi. - Aut. past.). Neatskleisime.

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai ateis į Teatro aikštę ir patys pamatys. Tikėkimės, kad šventės bus ne tik gražios, bet ir visi jose galėsime dalyvauti gyvai.

Nereikės, kaip praėjusiais metais, dėl karantino iš anksto nufilmuoti šventę ir vėliau įrašą transliuoti internetu“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Ž. Putnienė.

Kalėdų eglės įžiebimas Teatro aikštėje planuojamas pirmąjį žiemos šeštadienį – gruodžio 4 d. Po savaitės joje turėtų atsirasti ir dar vienas, kol kas paslaptyje laikomas, objektas. „Vakarų ekspresui“ pavyko išgauti, jog tai tikrai ne ledo čiuožykla.

„Jis tikrai bus išskirtinis ir visu šventiniu laikotarpiu taps traukos objektu. Gal net ne vieną jų turėsime. Nors dėl datos dar yra šioks toks klaustukas, manau, jog praėjus savaitei po eglės įžiebimo Teatro aikštė tikrai papilnės“, - intrigavo Ž. Putnienė.

„Klaipėdos šventėms“ laikinai vadovaujanti Ž. Putnienė neslepia, jog nerimo ir adrenalino užtenka. Ir ne tik dėl sparčiai tirpstančio laiko.

Viešojoje įstaigoje šiais metais direktoriai keitėsi lyg permainingas pajūrio oras. Pasitraukė net trys šias pareigas ėję vyrai. Ir darbuotojų, kartu su buhaltere, joje yra likę tik penki.

„Žiūrint į kalendorių, truputi neramu. Liko tik mėnuo. Bet dar iki Savivaldybės vykdyto paslaugų pirkimo rezultatų paskelbimo nestovėjome vietoje ir darėme žingsnius. Ruošėmės teigiamam atsakymui. Dabar teks judėti daug sparčiau.

Įstaigos kolektyvas dabar yra toks, koks yra. Iš kūrybinių darbuotojų tik aš viena esu. Tačiau mums visada padeda draugai, tad manau, kad ir šiemet sulauksime būrio pagalbininkų.

Gal netrukus jau turėsime ir naują „Klaipėdos švenčių“ vadovą. Kas jis? Ramia sąžine sakau, kad dar pati nežinau“, – patikino Ž. Putnienė.

„Projektas LT“ direktorius M. Tumšys pasidžiaugė konkurentų sėkme ir į šį pralaimėjimą pažiūrėjo filosofiškai.

„Jokios nuoskaudos nejaučiu. Reikia mokėti ne tik laimėti, bet ir pralaimėti. Tikiu, kad pasiūlymus vertinusi komisiją priėmė teisingiausią sprendimą. Nesinorėtų dabar pradėti abejoti ir gadinti būsimą šventinę nuotaiką.

Sveikinu „Klaipėdos šventes“ ir tikiu, kad jų ilgametė patirtis leis mums visiems gražiai atšvęsti Kalėdas. Galime tik pasidžiaugti, kad Grinčas Kalėdų nepavogė“, – geros nuotaikos neprarado M. Tumšys.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 156 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,