Mano GargždaiKlaipėdos apskrities kelių policijos pareigūnas ne tarnybos metu sulaikė neblaivų vairuotoją

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos apskrities policijos vyriausiojo komisariato nuotr. Klaipėdos apskrities policijos vyriausiojo komisariato nuotr.

2021-11-11 apie 19.40 val., Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos Kelių patrulių kuopos 1-ojo būrio vyriausiasis patrulis Vismantas Turauskas, po tarnybos vykdamas į namus, sulaikė neblaivų vairuotoją.

 

 

Važiuodamas Slengių k., prie Saulės ir Smeltaitės g. sankryžos, pareigūnas pamatė, kad priešinga kryptimi atvažiuojančio automobilio „Peugeot“ vairuotojas staiga išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, priešais jo automobilį. Pareigūnui siekiant išvengti susidūrimo pradėjus staigiai stabdyti, „Peugeot“ vairuotojas grįžo į savo eismo juostą ir lyg niekur nieko nuvažiavo toliau. V. Turauskas, įtardamas, kad vairuotojas greičiausiai yra neblaivus, apsisuko, iškvietė kolegas ir važiavo paskui „Peugeot“ kol šis sustojo. Tada iš užvedimo spynelės ištraukė raktelius ir užrėmė vairuotojui automobilio dureles, kad šis negalėtų pasišalinti, nes „Peugeot“ vairavęs vyras, pasak pareigūno, buvo akivaizdžiai neblaivus – nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, jis nesiorientavo aplinkoje, judesiai buvo nekoordinuoti. Atvykę policijos pareigūnai, 1975 m. gimusiam vairuotojui nustatė 1,87 prom. neblaivumą.

Pareigūno V. Turausko atsakingumo ir budrumo dėka pavojų kelyje sau ir kitiems kėlęs neblaivus vairuotojas atsakomybės neišvengs.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 318 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,