Gargždų sunkiaatlečiai ir toliau stebina savo pasiekimais

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos regionų sunkiosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo sportininkai iš Vilniaus, Marijampolės, Panevėžio, Anykščių, Telšių, Gargždų.

Kaip ir kiekvienose varžybose, gargždiškiai buvo tarp lyderių. Merginų grupėje absoliučia nugalėtoja tapo Lijana Jakaitė. Jai tai – paskutinė repeticija prieš Pasaulio sunkiosios atletikos čempionatą, kuris gruodžio 7–17 dienomis vyks Taškente.

Agneta Dotaitė tapo čempione svorio kategorijoje iki 53 kg, o absoliučioje įskaitoje sportininkė liko antra ir nusileido tik Lijanai Jakaitei.

Didžiausio svorio kategorijos čempionė  Beatričė Virkutytė.

Berniukų grupėje Nojus Brazdeikis iškovojo II-ą vietą svorio kategorijoje iki 61 kg. Jis pagerino visus savo asmeninius rekordus ir įvykdė normatyvą, reikalingą dalyvauti kitais metais vyksiančiame Europos jaunučių iki 15 m. čempionate.

Audrius Kralikas iškovojo II-ą vietą svorio kategorijoje iki 81 kg.

Nojus Stonys svorio kategorijoje iki 61 kg liko ketvirtas, tačiau nedaug trūko ir iki III-os vietos.