Mano GargždaiBus sutvarkytas Gargždų pėsčiųjų viadukas

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Klaipėdos r. sav. nuotr. Klaipėdos r. sav. nuotr.

Jau kitąmet bus sutvarkytas istorinę bei techninę vertę turintis inžinerinis kultūros paveldo objektas – Gargždų pėsčiųjų viadukas Tilto gatvėje. Jau pasirašyta darbų rangos sutartis. Viadukas bus kapitaliai suremontuotas ir taps patraukliu objektu, pasitinkančiu atvykstančius į rajono centrą.

 

Šis viadukas reikšmingas ne tik Gargždams. Tai apskritai pirmasis tarpukario pėsčiųjų viadukas per magistralinį kelią, tuomet jungęs bažnyčios kleboniją su miestu.

Numatyta, kad rangovas turės restauruoti gelžbetonines viaduko konstrukcijas, dangą ir laiptus, įrengti vandens nuleidimo sistemą, nudažyti gelžbetonines konstrukcijas ir turėklus bei atlikti kitus būtinus darbus.

„Džiaugiamės, kad Gargždų pėsčiųjų viadukas pagaliau bus sutvarkytas, nes tai svarbus paveldo objektas, kurį mato visi, atvykstantys į rajono centrą. Tam, kad viaduko remontas sukeltų kuo mažiau nepatogumų, darbus planuojama atlikti tuo pat metu, kai bus tvarkoma Tilto g. Taigi kelio nebereikės papildomai uždaryti, o darbams pasibaigus turėsime ne tik naują gatvę, pėsčiųjų ir dviračių taką, bet ir sutvarkytą viaduką“, – teigia Administracijos direktorius Justas Ruškys.

Viaduko remontas prasidės po technologinės pertraukos, t. y. kitų metų kovo mėn. pabaigoje. Sutarties trukmė – 12 mėn., tačiau darbus planuojama atlikti greičiau. Sutarties vertė – 77,3 tūkst. eurų. Darbus atliks UAB „Kavesta“.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 168 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,