Mano GargždaiPenktadienį vakare nebus galima atsisiųsti galimybių paso ir ES skaitmeninio COVID pažymėjimo

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
SAM nuotr. SAM nuotr.

Informuojame, kad dėl suplanuotų e. sveikatos sistemos atnaujinimo darbų laikinai – nuo sausio 14 d. (penktadienio) 20 val. iki sausio 15 d. (šeštadienio) 8 val. – neveiks e. sveikatos sistema. Nurodytu laiku nebus galima atsisiųsti ar atsinaujinti galimybių pasą ar ES skaitmeninį COVID pažymėjimą.

 

Atnaujinimo darbų metu taip pat nebus galimybės sveikatos priežiūros įstaigoms pateikti ar gauti duomenis iš e. sveikatos sistemos, pacientams ir sveikatos bei farmacijos specialistams prisijungti prie savo e. sveikatos sistemos paskyrų, gyventojams įsigyti medikamentų su e. receptu. Be to, iš portalų gpasas.lt, esveikata.lt ar kitų išdavimo vietų laikinai nebus galimybės atsisiųsti galimybių paso ar ES skaitmeninio COVID pažymėjimo.

Sveikatos priežiūros specialistų ir gyventojų prašoma iki nurodytos datos susiplanuoti savo darbus taip, kad sistemos atnaujinimo darbai sukeltų kuo mažiau nepatogumų.

Planuojantys keliones ar kontaktines veiklas, kuriose reikalingas galimybių pasas ar ES skaitmeninis COVID pažymėjimas, galiojančių šių dokumentų neturintys asmenys, juos turėtų atsinaujinti iki penktadienio 20 val., kadangi vėliau iki suplanuotų darbų pabaigos to padaryti nebus galima.

Siekdamas, kad suplanuoti e. sveikatos sistemos atnaujinimo darbai sukeltų kuo mažiau nepatogumų, Registrų centras apie atnaujinimo darbus ir laikiną sistemos neveikimą iš anksto informavo sveikatos priežiūros įstaigų atstovus.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 275 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,