Mano GargždaiKlaipėdos r. mokyklose vyko Saugesnio interneto savaitės renginiai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos nuotr. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos nuotr.

Tradiciškai vasario antrą savaitę Klaipėdos r. mokyklose vyko Saugesnio interneto savaitės renginiai, kurių tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį vaikų naudojimąsi internetu, skaitmeninėmis technologijomis ir mobiliaisiais telefonais.

 

Renginiai vyko visose Klaipėdos rajono mokyklose, o veiklas organizavo bibliotekininkės, informacinių technologijų ir kitų dalykų mokytojai.

Dėkojame Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Rasai Žvaginienei už palaikymą ir pagalbą organizuojant veiklas.

„Kartu su Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos informacinių technologijų mokytoja metodininke, Saugesnio interneto ambasadore Daiva Kačinskiene manome, kad apie saugų internetą kalbėti šiandien labai svarbu ir būtina. Šis mūsų leidinys – atgarsis apie tai, kas vyko, kai minėjome Saugesnio interneto dieną (vasario 8 d.) ir visą savaitę. Kartu kviečiame su vaikais (mokiniais) kasdien kalbėtis apie plintančias melagienas internete, socialiniuose tinkluose, ugdyti gebėjimą kritiškai mąstyti ir abejoti informacija, kurią gauname, atpažinti įvairias manipuliacijas, kad nebūtume lengvai pažeidžiami manipuliatorių, ir pan.“, – sako Rasa Žvaginienė.

Leidinyje pateikiame žinutes iš mokyklų apie vykusias veiklas.

 

Apie projektą:

Saugesnio interneto projektą („Safer Internet Centre Lithuania: draugiskasinternetas.lt IV“) pagal CEF Telecom 2018-1 – Europos infrastruktūros tinklų priemonės Saugesnio interneto programą įgyvendina Nacionalinė švietimo agentūra kartu su partneriais – Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, asociacija „Langas į ateitį“ ir viešoji įstaiga „Vaikų linija“. Programą įgyvendinant visose Europos Sąjungos valstybėse, sukurti nacionaliniai Saugesnio interneto centrai, kurie šiuo metu veikia 30 valstybių ir kuriuos vienija INSAFE ir INHOPE tinklai. Projektu siekiama padaryti internetą patikima aplinka, įtraukti vaikus ir jaunimą į saugesnės interneto erdvės kūrimą. Saugesnio interneto centro tikslas yra plėsti saugesnio interneto paslaugų sistemą Lietuvoje teikiant tris svarbiausias paslaugas visuomenei: 1) informavimo, 2) pagalbos linijos ir 3) karštosios linijos.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 279 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,