Mano GargždaiArtėja šilčiausia savaitės diena: termometro stulpeliai pakils iki 18 laipsnių

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Astos Šatkienės nuotr. Astos Šatkienės nuotr.

Trečiadienio dieną virš Lietuvos išsilaikys aukšto slėgio laukas. Visoje šalyje vyraus mažai debesuoti, saulėti ir sausi orai.

 

Rytą dar kai kur Vakarų Lietuvoje matomumą mažins rūkas. Vėjas bus nepastovios krypties, nestiprus. Įdienojus oras sparčiai šils ir temperatūra svyruos tarp 10–15 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį iš vakarų atkeliaujantis šiltasis atmosferos frontas į šalį atneš tankesnius debesis. Kiek labiau jie dangstys šalies vakarinę padangę, o rytuose išliks mažai debesuota. Žymesnių kritulių nesulauksime.

Pūs nestiprus pietryčių, pietų krypties vėjas. Plūstelėjus šiltesniam orui naktį daugelyje rajonų temperatūra išliks teigiama ir nukris iki 0–5 laipsnių šilumos, tik rytiniuose rajonuose vietomis kris vos žemiau nulio.

Ketvirtadienio dieną orai subjurs, bet ne visoje šalyje. Pietrytinė šalies dalis išliks mažiau apniukusi ir sausa, o Šiaurės Vakarų Lietuvoje daug kur palis. Vėjas suksis iš pietvakarių, vakarų, sustiprės iki 7–12 m/s. Įdienojus termometro stulpeliai sparčiai kils ir šilčiausią savaitės dieną rodys 13–18 laipsnių šilumą, tik ties vakariniu šalies pakraščiu bus keliais laipsniais vėsiau.

Artėjant šventiniam savaitgaliui orai malonūs nebus. Išliks kritulių tikimybė, stiprės šiaurinių krypčių vėjas, o šiluma džiugins menkiau.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 85 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,