Mano GargždaiBankų darbo laiko ir pervedimų pokyčiai Didįjį penktadienį bei per Velykas

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Pexels.com nuotr. Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Ilgąjį Velykų savaitgalį bankai paslaugas teiks kitaip, nei įprastai. Jūsų patogumui dalinamės bankų pateikta informacija.

 

Luminor bankas atkreipia klientų dėmesį, kad balandžio 15 d. (Didįjį penktadienį) dėl tarptautinės nedarbo dienos, nebus vykdomi pervedimai į kitus bankus. Pervedimai banko viduje bus vykdomi įprastai.

Balandžio 17 d. (šv. Velykų sekmadienį) Luminor skambučių centras bei Luminor klientų konsultavimo centrai nedirbs.

Balandžio 18 d. (pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną) Luminor skambučių centras nedirbs. Nebus vykdomi ir pervedimai į kitus bankus. Pervedimai banko viduje bus vykdomi įprastai. Taip pat nedirbs visi klientų konsultavimo centrai, išskyrus Šiaulių Akropolio klientų konsultavimo centrą, kuris dirbs nuo 10 iki 21 val. 

 

SEB bankas teikia momentinių mokėjimų paslaugą, todėl balandžio 15–18 dienomis galėsite pervesti lėšas iki 15 000 eurų į daugelį Lietuvos ir užsienio mokėjimo įstaigų, priimančių momentinius mokėjimus. SEPA ir kitų tipų tarpbankiniai mokėjimai nebus vykdomi.

Jei pervedama suma viršija 15 000 Eur, lėšos pervedamos į momentinių mokėjimų nepriimantį banką ar yra kita negu eurais valiuta, pinigai į gavėjo sąskaitą bus įskaityti kitą darbo dieną po švenčių dienos.

Lėšos į sąskaitas SEB banke ir iš jo (jei ir mokėtojas, ir gavėjas yra banko klientai) bus pervedamos kaip įprastai ir įskaitomos iš karto.

Lėšas iš kito banko švenčių metu SEB banko klientai galės gauti, jei siuntėjo bankas teikia momentinių mokėjimų paslaugą.

Švenčių dienomis atsiskaityti banko mokėjimo kortelėmis ir pasiimti grynųjų pinigų iš bankomatų bus galima įprasta tvarka.

Dėl švenčių keičiamas banko skyrių darbo laikas:

•   balandžio 17 d. nedirbs visi SEB banko skyriai, taip pat ir „Akropolio“ skyrius Vilniuje

•   balandžio 18 d. dirbs vienintelis SEB banko „Akropolio“ skyrius Vilniuje (jis dirbs nuo 10 val. iki 16 val.)

 

„Swedbank“ atkreipia dėmesį, kad Didysis penktadienis prieš Velykas (2022 m. balandžio 15 d.) bei balandžio 16, 17 ir 18 d. yra ne darbo dienos Europos bankų asociacijos kliringo sistemoje, todėl šiomis dienomis „Swedbank“ vykdys ne visus tarpbankinius pervedimus. Mokėjimai tarp „Swedbank“ sąskaitų vyks įprasta tvarka.

Aukščiau nurodytomis dienomis bus galima atlikti momentinius mokėjimus į sąskaitas, esančias SEB, „Citadele“, Šiaulių banke, Luminor ir sąskaitas kitose mokėjimo įstaigose Lietuvoje, kurios yra prisijungusios prie momentinių mokėjimų sistemos.

Momentinis mokėjimas vykdomas, jei mokėjimas pateiktas per „Swedbank“ išmaniąją programėlę arba interneto banke pasirinkus formą „Naujas pervedimas“, o mokėjimo suma neviršija 15 000 eurų.

Informuojame, kad ilgąjį Velykų savaitgalį keičiasi darbo laikas: sekmadienį (balandžio 17 d.) nedirbsime, o pirmadienį dirbs tik šie skyriai:

   Kauno Akropolio klientų aptarnavimo skyrius (10–21 val.)

   Klaipėdos Akropolio klientų aptarnavimo skyrius (10–21 val.)

   Šiaulių Akropolio klientų aptarnavimo skyrius (10–21 val.)

   Šiaulių Tilžės klientų aptarnavimo skyrius (11–18 val.)

   Šiaulių Saulės klientų aptarnavimo skyrius (12–21 val.)

   Vilniaus Akropolio klientų aptarnavimo skyrius (10–21 val.)

Kitomis dienomis dirbsime įprastai.

 

Šiaulių bankas informuoja, kad SEPA kredito pervedimai, pateikti 2022 m. balandžio 14 d. po 16 val., bus vykdomi balandžio 19 d.

Momentinius mokėjimus bus galima atlikti visomis švenčių dienomis į visų kredito įstaigų, prisijungusių prie momentinių mokėjimų sistemos, sąskaitas, maksimali momentinio mokėjimo suma 100 000 EUR. Momentinį mokėjimą galima pateikti per Šiaulių banko mobiliąją programėlę arba interneto banke.

 

„Citadele“ banke šventiniu laikotarpiu momentiniai mokėjimai (iki 15 tūkst. EUR) ir mokėjimai tarp „Citadele“ banko sąskaitų vyks kaip įprastai.

Europiniai (SEPA) mokėjimai ir tarptautiniai (SWIFT) mokėjimai nebus vykdomi nuo balandžio 15 d. iki 18 dienos.

Balandžio 15 ir 18 dienomis nebus atliekamos valiutos keitimo operacijos specialiu kursu.

Balandžio 15 d. taip pat nebus priimami nurodymai pirkti / parduoti finansines priemones.

Pavedimai finansinėms priemonėms, prekiaujamoms JAV biržose, bus priimami nuo balandžio 18 d. 16.00 valandos.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 131 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,