Mano GargždaiGargždiškė Auksė Zonytė – pasaulio šachmatų pirmenybėse

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asmeninio albumo nuotr. Asmeninio albumo nuotr.

Auksė Zonytė – pasaulio šachmatų „Žaibo“ pirmenybėse M12 grupėje dešimta, o greituose šachmatuose – šešiolikta.

 

Gegužės 1–3 dienomis Graikijoje, Rodo saloje vyko visų amžiaus grupių moksleivių pasaulio greitųjų šachmatų ir „Žaibo“ pirmenybės. Jose M12 amžiaus grupėje kovojo ir praeitų metų M10 Lietuvos pirmenybių nugalėtoja, Klaipėdos rajono BĮ „Sporto centras“ ugdytinė Auksė Zonytė.

Jeigu per pirmas dvi dienas Auksės žaidimą kaustė startinis jaudulys, kada greitaisiais šachmatais buvo surinkta 3,5 taško iš 9 galimų bei iškovota 16-ta vieta, tai paskutinę varžybų dieną per „Žaibo“ pirmenybes mūsų ugdytinė kovojo žymiai laisviau, pirmus penkis turus buvo lyderių grupėje, tik po to kiek nusileido žemiau, galop, surinkdama 4,5 taško iš 9 galimų ir aukšto koeficiento dėka iškovodama garbingą dešimtąją vietą.

Verta pažymėti, kad „Žaibo“ pirmenybėse Auksė tiktai vienintelė iš visos Lietuvos delegacijos užsikabino už pasaulio geriausiųjų dešimtuko. Taip pat, kad ji kovojo su 1–1,5 metų vyresnėmis varžovėmis, tokiame amžiuje tai labai jaučiasi ir labai įtakojo proveržiui į dar didesnes aukštumas.

Sporto centro administracija ieškojo ir rado lėšų išleisti mūsų ugdytinę į tokias atsakingas varžybas. Tai buvo puiki paskata mergaitei už kruopštų nepriekaištingą darbą, siekiant pačių aukščiausių tikslų. Kartu tai – lyg pavyzdys kitų sporto šakų ugdytiniams, kad tik kažko siekiant, gaunamas rezultatas.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 107 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,