Logo
 Spausdinti šį puslapį

Gimnazistai dalijosi tyrinėjimo patirtimis

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
R. Kundrotienės nuotr. R. Kundrotienės nuotr.

Ne kartą teko įsitikinti, kad mokiniai aktyvūs yra ne tada, kai aiškinamės teorinę medžiagą (o kaip be jos?..), jie susidomėję darbuojasi, kada paskatini dalyvauti projektuose. Be abejo, atliekami tyrimai, pokyčių stebėjimas, analizavimas, lyginimas sudaro sąlygas labiau įsitraukti.

 

Aktyvaus patyriminio mokymosi paskatinimas – gegužės 5 dieną Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos antrų klasių mokinių dalyvavimas respublikinėje nuotolinėje moksleivių gamtos mokslų konferencijoje „Tirk, atrask ir būsi pastebėtas“, kurią organizavo Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

Mūsų gimnazistai, Vasarė Gedmintaitė, Domas Petrusevičius, Neila Montvydaitė-Pivoriūtė, pristatė darbą „Pelytė paramedikė – pulso ir kūno temperatūros matuoklis“.

Gimnazistė Ugnė Labokaitė konferencijos dalyvius supažindino su projektu, kuris puošia „Vaivorykštės“ gimnazijos patalpas – tai „Išmanioji gėlių sienelė“.

Mokinius, atlikusius projektinius darbus, konsultavo biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė.

Chemijos mokytojos metodininkės Astos Vaišnoraitės mokiniai, Vanesa Štėraitė ir Nedas Sermontis, pristatė darbą „Vaisvandenių ir mineralinio vandens cheminė sudėtis“.

Gimnazistai apdovanoti padėkos raštais, asmeninėmis dovanėlėmis ir, žinoma, patirtimi.

Dar kartą įsitikinta, jog dalyvavimas konferencijose stiprina jaunų žmonių domėjimąsi gamtos mokslais, lavina mokinių projektinio, tiriamojo, kūrybinio darbo rengimo ir gamtamokslines kompetencijas.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,