Mano GargždaiSulaikyta keliais padegimais Kretingos rajone įtariama moteris

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Lietuvos policijos nuotr. Lietuvos policijos nuotr.

Pastarosiomis dienomis Kretingos rajone, Padvariuose, kilo keli gaisrai, kurių priežastis greičiausia buvo padegimai.

 

Gegužės 19 d. apie 18.54 val. Kretingos rajono PK gavo pranešimą, kad Padvariuose keliose vietose dega pievoje žolė ir krūmokšniai, o netoli esančioje daržinėje užsidegė malkos. Gegužės 20 d. apie 11.22 val. policijai pranešta, kad atvira liepsna dega prie kapinių Padvariuose stovintis biotualetas, o apie 13.23 val. – kad vėl prieš dieną liepsnojusi daržinė. Dar vieną pranešimą apie kaimynystėje degantį ūkinį pastatą Kretingos rajono pareigūnai gavo gegužės 21 d. apie 23.04 val.

Tikslias gaisrų kilimo priežastis nustatys ekspertai, tačiau neatmetama padegimo versija. Kretingos r. PK pareigūnai įtarę, kad padegimus galėjo įvykdyti 1985 m. gimusi Kretingos r. gyventoja, moterį sulaikė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu (pagal LR BK 187 str. 2 d.). Už tai gresia bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 598 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,