Mano GargždaiTarp „Mes – bendruomenė“ konkurso nugalėtojų, net 2 Klaipėdos rajono bendruomenės

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Viršuje: amatininkų gildijos „Lamata“ projekto vizualizacija; apačioje: asociatyvi Kretingos r. savivaldybės nuotr. Viršuje: amatininkų gildijos „Lamata“ projekto vizualizacija; apačioje: asociatyvi Kretingos r. savivaldybės nuotr.

Bendruomeniškumą ir atsakingą veiklą puoselėjantis lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ išrinko aštuntus metus vykstančios programos „Mes – bendruomenė“ nugalėtojus.

 

Net 2 Klaipėdos rajono bendruomenės ir dar 17 kitų laimėtojų savo sumanytiems projektams įgyvendinti pasidalins net 130 000 eurų dydžio „Maximos“ įsteigtą paramos fondą.

„Šalies bendruomenės sugalvoja daugybę puikių iniciatyvų, deja, bet dauguma jų susiduria su lėšų trūkumu ir lieka neįgyvendintos. Prekybos tinklo 30-ojo gimtadienio proga, iniciatyvos „Mes – bendruomenė“ fondą padidinome net 30 procentų ir džiaugiamės, kad šiais metais galėjome jį išdalinti net 19 prasmingų projektų.

Matome, jog įgyvendinti bendruomenių projektai turi ilgalaikę naudą: žmones vienija ne tik rezultatai, bet ir pats procesas – idėjos virsmas realybe“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

„Mes – bendruomenė“ – tai iniciatyvų konkursas, skirtas prisidėti prie visos Lietuvos bendruomenių, kuriant alternatyvias edukacijos, laisvalaikio ir pramogų erdves, didinant neformalaus mokymosi ir užimtumo galimybes bei vystant edukacijos, kultūros, sporto infrastruktūrą.

Iš beveik 250 projektų išsiskyrė ir projekto nugalėtojais tapo 2 Klaipėdos rajono bendruomenės – asociacija Kretingalės bendruomenė gavo finansavimą basų kojų takui ir vaistažolių lysvėms įrengti, o amatininkų gildija „Lamata“ įkurs senovinių augalų sodą Drevernoje.

Šiemet projektą laimėjo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Šiaulių, Rokiškio, Ignalinos, Utenos, Zarasų, Rietavo, Panevėžio, Kazlų Rūdos, Kėdainių, Ukmergės, Prienų miestų ir rajonų bendruomenės.

Su laimėjusiais projektais galite susipažinti čia: Mes – bendruomenė 2022 | MAXIMA

Kiekvienos laimėjusios idėjos įgyvenimui bus skiriama iki 10 tūkst. eurų. Per jau aštuntus metus vykstantį konkursą buvo įgyvendinti net 66 projektai visoje Lietuvoje, prie kurių prisidės ir 19 šiųmečių nugalėtojų!

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 155 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,