Mano GargždaiUž augintinių kastravimo paslaugas – kompensacija

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay.com nuotr. Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Klaipėdos rajono gyventojai už laikomų paženklintų ir Gyvūnų augintinių registre įregistruotų gyvūnų augintinių kastravimo paslaugas turi galimybę gauti kompensaciją.

 

Kompensuojama ne daugiau nei 20 eurų už katės kastravimo paslaugą ir ne daugiau kaip 40 eurų – už šuns. Bendra kompensuojama suma vienam gyventojui negali viršyti 80 eurų per kalendorinius metus.

Atkreipiame dėmesį, kad išlaidos kompensuojamos už augintinių kastravimo paslaugas, suteiktas nuo šių metų gegužės 1 d. Be to, gyvūnai privalo būti paženklinti mikroschema ir įregistruoti Gyvūnų augintinių registre.

Gyventojai, pageidaujantys gauti kompensaciją, Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriui turi pateikti prašymą, išlaidas patvirtinančius dokumentus (mokėjimo kvitą, pavedimą ir kt.), gyvūnų augintinių kastravimo paslaugų teikėjo pažymą bei gyvenamosios vietos deklaraciją. Dokumentus galima teikti atvykus į Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyrių (Kvietinių g. 5, Gargždai) arba siųsti elektroniniu paštu . Telefonas pasiteirauti (8 46) 45 22 62, mob. tel. 8 671 59 230. Tvarkos aprašą ir prašymo formą rasite ČIA.

Taip pat informuojame, kad patvirtintos naujos Gyvūnų laikymo Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje taisyklės. Jas rasite ČIA.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 522 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,