Mano GargždaiKlaipėdos ir Kretingos rajonuose sulaikyti asmenys įtariami disponavę narkotinėmis medžiagomis

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė narkotines (psichotropines) medžiagas įtariama platinusius asmenis ir kvaišalų pirkėjus.

Didelės apimties tyrimas atliekamas bendradarbiaujant su Klaipėdos apskrities VPK Kretingos r. PK bei Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnais.

 

Dar 2022 m. kovo mėn. Kretingoje, Vytauto g., KPONTV ir Kretingos r. PK pareigūnai sulaikė niekur nedirbantį, anksčiau už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis teistą, 40 m. Kretingos rajono gyventoją. Šio asmens automobilio apžiūros metu rasta psichotropinės medžiagos – amfetamino.

2022 m. gegužės mėn. pradžioje Kretingoje, Palangos g., policijos pareigūnai sulaikė vienoje iš uždarųjų akcinių bendrovių dirbantį, užsienyje už įvairias nusikalstamas veikas teistą, 43 m. Kretingos rajono gyventoją. Vyriškio apžiūros metu taip pat rasta amfetamino.

Tęsiant tyrimo veiksmus, po kelių dienų Kretingoje, Geležinkelio g., teisėsaugininkai sulaikė niekur nedirbantį, anksčiau už vagystes, sukčiavimą, plėšimą, už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis teistą, 41 m. klaipėdietį bei kartu buvusį, vienoje iš uostamiesčio bendrovių dirbantį, anksčiau ne kartą už vagystes, sukčiavimus, turto pasisavinimą teistą, 39 m. Klaipėdos miesto gyventoją.

Automobilio, kuriuo naudojosi minėti vyriškiai, apžiūros metu rasta narkotinės medžiagos – heroino. Įvykio vietos apžiūros metu, šalia automobilio, taip pat rasta heroino.

2022 m. gegužės mėn. viduryje policijos pareigūnai Klaipėdos ir Kretingos rajonuose sulaikė ir minėtas narkotines (psichotropines) medžiagas įtariama platinusius asmenis.

32 m., niekur nedirbantis, anksčiau ne kartą už plėšimus, vagystes, sukčiavimus, neteisėtą mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis teistas, kretingiškis sulaikytas Klaipėdos r. kartu su 33 m. niekur nedirbančia, anksčiau už vagystes, vengimą atlikti arešto bausmę arba sugrįžti į kardomojo kalinimo vietą, fizinio skausmo sukėlimą arba nežymų sveikatos sutrikdymą teista, šeimos nare.

Atliktos kratos pastarųjų gyvenamojoje vietoje metu rastas amfetaminas, psichotropinė medžiaga – diazepamas, dvejos elektroninės svarstyklės su heroino ir amfetamino pėdsakais.

Tą pačią dieną pareigūnai Kretingos r. sulaikė 33 m., vienoje iš bendrovių dirbantį, anksčiau už turto sunaikinimą ar sugadinimą teistą, Kretingos rajono gyventoją.

Kratos pastarojo gyvenamojoje vietoje metu rastas amfetaminas, elektroninės svarstyklės su amfetamino pėdsakais bei dopingo medžiagos.

Šiuo metu įtarimai dėl nusikalstamų veikų padarymo įteikti penkiems asmenims. 32 m. ir 33 m. šeimos nariai bei 33 m. vyriškis įtariami narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimu.

39 m. ir 41 m. asmenys įtariami šių medžiagų įgijimu. Įtariamųjų skaičius gali didėti.

Penki įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau trims iš jų paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Kitiems įtariamiesiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 2 metų.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 341 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,