Mano GargždaiDegalinėse įsipildavo kuro ir nesumokėjęs sprukdavo

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pexels.com nuotr. Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Klaipėdos rajone sulaikytas, kaip įtariama jau kurį laiką kuro degalinėse įsipildavęs ir nesumokėjęs pasišalindavęs vyras.

 

Gegužės mėnesį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams pranešta, jog iš įvairiose apskrities vietose esančiose degalinėse sidabro spalvos BMW automobiliu atvykstantis vyras įsipila kuro ir pasišalina nesumokėjęs. Įtariama, kad prieš įvažiuodamas į degalinę asmuo pritvirtindavo netikrus automobilio numerius, o įsipylęs kuro ir išvykęs iš degalinės juos vėl nusiimdavo. Pavogto kuro vertė, pasak Klaipėdos rajono policijos pareigūnų, būdavo iki 150 eurų, už tai gresia administracinė atsakomybė pagal ANK 108 str. (Smulki vagystė, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas).

 Klaipėdos rajono policijos pareigūnai išanalizavę video kamerų vaizdus, nustatė tikruosius minėto automobilio numerius ir 2022 m. birželio 15 d., apie 23 val., Plungėje, bendradarbiaudami su Plungės r. PK pareigūnais, Klaipėdos r. policininkai sulaikė 1986 m. gimusį, teisėsaugai už vagystes, disponavimą narkotinėmis medžiagomis žinomą vyrą, kurio gyvenamojoje vietoje Plungės mieste, taip pat rasta įtarimą sukėlusių miltelių, galimai narkotinės medžiagos. Asmuo buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Plungės r. PK pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 259 str. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti).

Įtariama, jog kuro įsipilti ir išvykti nesumokėjęs vyras galėjo ir kituose Klaipėdos apskrities rajonuose ir miestuose.

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 223 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,