Mano GargždaiUkrainos palaikymo akcijoje Gargžduose – jautri daina Lietuviškai

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Aleksandr Sokolenko nuotr. Aleksandr Sokolenko nuotr.

Liepos 2 dieną Gargždų Savivaldybės aikštėje yra organizuojama socialinė akcija, skirta išreikšti palaikymą Ukrainai ir jos žmonėms, kurie dėl karo siaubo glaudžiasi Gargžduose ir visame Klaipėdos rajone. Kaip žinia, visame Klaipėdos rajone registruotų ukrainiečių yra apie 2 tūkstančius.

 

Jau šį šeštadienį vykstanti akcija, kuri prasidės Liepos 1 d. 18 val. šventomis mišiomis Gargždų švento arkangelo Mykolo bažnyčioje, kvies miestiečius bei miesto svečius stabtelti tam, kad pastebėtų, pabendrautų, pasikalbėtų ir pabūtų kartu su karo negandų ištiktais Ukrainos žmonėmis.

Renginio vinimi taps Klaipėdoje gyvenančios ukrainietės Radmilos lietuviškai atliekama patriotinė Ievos Norkutės daina – Raudoni vakarai. Tai daina apie Lietuvos kančią nepalankiomis istorinėmis sąlygomis, artimojo žūtį, netekties kančią, kuri ypatingai tinka ir yra suprantama šiomis dienomis karo baisumus patiriančiai Ukrainai.

Ukrainietei Radmilai ši daina tapo labai artima ir sava, todėl mergina, norėdama padėkoti Lietuvai už suteiktą paramą ir solidarumą, uždainuos Lietuviškai. Nors lietuvių kalba merginai nėra gimtoji, tačiau atlikėja deda daug pastangų, kad šią dainą atliktų kiek įmanoma geriau ir taisyklingesne lietuvių kalba.

Organizatoriai nuoširdžiai kviečia ateiti su vėliavomis ir šviesiai bei taikiai nešti žinią pasauliui, kad taika yra didžiausia mūsų siekiamybė ir už ją turime būti atsakingi kiekvienas bei pasirengęs pasiaukoti, padėti, užjausti, susivienyti prieš karo gaivalus, kurie šiandien užklumpa vienur, o rytoj gali prasiveržti kitur.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 230 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,