Mano GargždaiParko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės – žymiausi pasaulio miuziklai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Derek Bernes. D.Matvejev nuotr. Derek Bernes. D.Matvejev nuotr.

Liepos 5 d. 19.30 val. parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės taps Brodvėjumi po atviru dangumi. Čia vyks Klaipėdos choro „Aukuras“ programa „Miuziklų vakaras“. Kartu pasirodys pripažintas miuziklo žanro specialistas – dirigentas Derekas Barnesas iš Jungtinės Karalystės. Choro „Aukuras“ atliekamiems kūriniams pritars Klaipėdos kamerinio orkestro styginių kvartetas, pučiamųjų ir ritmo grupės. Specialiai šiam koncertui sukurtos žinomų miuziklų aranžuotės, jų autorius – choro atlikėjas Karolis Žioltikovas.

 

Miuziklo žanras ypatingas tuo, kad apjungia muziką, teatrą ir choreografiją. Atlikėjams keliami itin aukšti reikalavimai – jie turi būti puikūs dainininkai, aktoriai ir šokėjai.

„Miuziklai yra labai populiarūs visame pasaulyje. O ypač tokių žymių kompozitorių, kaip Andrew Lloyd Webber, Leonard Bernstein, George Gershwin. Mums didelė garbė, kad su mumis kartu pasirodys žinomas dirigentas ir puikus savo srities žinovas Derekas Barnesas. Tikime, kad mūsų bendras kūrybinis rezultatas bus puikus ir patiks publikai“, – dalijosi mintimis apie būsimą programą Klaipėdos choro „Aukuras“ meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas.

Koncerte skambės „Vestsaido istorija“, „Porgis ir Besė“, „Boni ir Klaidas“, „Svynis Todas“, „Smuikininkas ant stogo“ ir kitos žinomos miuziklų melodijos. Karolis Žioltikovas jas aranžavo ir pritaikė specialiai šio koncerto atlikėjų sudėčiai.

Profesionalai vertina turtingą ir sodrų Klaipėdos choro „Aukuras“ skambesį, gerą intonaciją bei dėmesį moderniems, techniškai sudėtingiems kūriniams, kuriuos jis atlieka su dideliu entuziazmu. „Aukuras“ yra keturiolikos tarptautinių konkursų laureatas. Jo koncertinėje biografijoje – koncertai Tailande, Izraelyje, Kanadoje, JAV, Meksikoje, daugelyje Europos šalių.

Chorui pritars Klaipėdos kamerinio orkestro styginių kvartetas: Rimantė Agintaitė (I smuikas), Angelė Čiuberkienė (II smuikas), Auksė Kaziukaitienė (altas), Jurgis Karbauskas (violončelė). Taip pat Kęstutis Sova (saksofonas), Dmitirj Levencov (trimitas), Antanas Mileris (klarnetas), Valdas Surdokas (trombonas), Viačeslavas Krasnopiorovas (mušamieji), Deividas Skridaila (bosinė gitara), Vaidotas Rukas (elektrinė gitara) ir Mindaugas Putna (klavišiniai instrumentai).

Organizatoriai kviečia klausytojus į gyvos muzikos koncertą po atviru dangumi, kuriame skambės populiarių miuziklų muzikos. Esant lietingam orui, koncertas vyks Klaipėdos koncertų salės viduje.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 413 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,