Mano GargždaiVMI paramos gavėjams perves rekordinę GPM sumą – 23 mln. eurų

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Oresto Gurevičiaus, Delfi nuotr. Oresto Gurevičiaus, Delfi nuotr.

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad iki šios savaitės pabaigos 24 tūkst. paramos gavėjų, meno kūrėjų, profesinių sąjungų ir jų susivienijimų bei politinių partijų perves 23 mln. eurų gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramai. Tai didžiausia suma, kurią per visą GPM paramos laikotarpį yra skyrę gyventojai.

 

„VMI iniciatyva paankstintus GPM paramos pervedimo terminą, paramos gavėjai šiais metais jos sulauks gerokai anksčiau: paramą dalimis pervesime per ateinančias keturias dienas. Šiandien pirmieji 3 tūkst. gavėjų jau sulaukė 5 mln. eurų“, - teigia VMI viršininko pavaduotojas Martynas Endrijaitis, pridurdamas, jog įprastai parama gavėjus pasiekdavo tik rudenį.

Šiais metais 21 mln. eurų GPM paramos skirta paramos gavėjams, 1 mln. eurų – politinėms partijoms, 904 tūkst. eurų – profesinėms sąjungoms ir 239 tūkst. eurų – meno kūrėjams. Pernai 460 tūkst. gyventojų paramai skyrė 21 mln. eurų.

Atkreipiame dėmesį, jog apie 70 tūkst. prašymų dar negali būti įgyvendinti, nes juos pateikę gyventojai turi patikslinti pajamų deklaracijas. Pažymime, kad yra sustabdytas paramos pervedimas apie 500 paramos gavėjų, nes dar nepateikė paramos gavimo ir panaudojimo ataskaitų. Tai padarius, visa skirta GPM dalis gavėjus pasieks iki lapkričio 15 d.

Daugiau informacijos apie GPM paramą rasite čia. Visas paslaugas teikiame ir nuotoliniu būdu – telefonu 8 5 2171 777, o konsultacijas – 1882. Naujausia informacija taip pat skelbiama VMI Facebook ir Linkedin paskyrose.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 55 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,