Mano GargždaiNežinia ko norėjęs kaukėtas nusikaltėlis išsitraukė pistoletą: planui nepavykus spruko dviračiu

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Pexels.com nuotr. Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Klaipėdos policininkai aiškinasi mįslingą įvykį. Pirmadienį automobilyje sėdintis vyras ne juokais išsigando, kai pamatė į jį kaukėto asmens nukreiptą pistoletą. Klaipėdietis suspėjo užsirakinti, tad ginkluotas nusikaltėlis spruko taip ir nepaaiškinęs, ko nori.

 

Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai aiškinasi ganėtinai keisto įvykio aplinkybes. Kriminalistai ieško pagrindinio jo herojaus. Įtariama, kad pastarasis gali būti ginkluotas.

Į policiją 51 metų vyras kreipėsi pirmadienį. Jis papasakojo, kas ką tik nutiko Dubysos gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

„Toyota RAV 4“ sėdėjęs vyras apie 13.07 val. pamatė link jo mašinos artėjantį tamsiais drabužiais apsirengusį asmenį, kurio veidą dengė kaukė.

Prisiartinęs prie automobilio, jis iš po sportinio megztinio išsitraukė į pistoletą panašų daiktą ir juo nusitaikė į prie mašinos vairo sėdėjusį vyrą.

Pasak pareigūnų, ginkluotam asmeniui į „Toyota RAV 4“ vidų patekti nepavyko. Dar matydamas link jo artėjantį įtartiną asmenį, miesto visureigio vairuotojas salone suspėjo užsirakinti.

Supratęs, kad nežinia koks jo planas nepavyko, kaukėtas vyras iš įvykio vietos pasišalino dviračiu.

Antradienį šio mįslingo ir keisto įvykio aplinkybės dar buvo tikslinamos. Kol kas pajūrio policininkai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 113 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,