Mano GargždaiAplinkosaugininkus iškvietė kaimynui, bet dėl netvarkomų nuotekų įkliuvo pats

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi AAD nuotr. Asociatyvi AAD nuotr.

Aplinkos apsaugos departamento Šilutės aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavo asmens skundą, kad iš kaimynui priklausančio lauko tualeto sklinda blogas kvapas. Aplinkosaugininkai pažeidimą tikrai nustatė. Tik paaiškėjo, kad nuotekų netvarko ne kaimynas, o pats pranešimo autorius.

 

Atvykę į nurodytą vietą viename Saugų seniūnijos kaime, Šilutės AAI pareigūnai taršos nenustatė: lauko tualeto vieta atitinka reikalavimus, duobė buvo neperpildyta ir sandari, blogas kvapas taip pat nesklido.

Vis dėlto, toliau nagrinėjant skundą, paaiškėjo, kad pranešėjas vandenį buičiai ima iš UAB „Šilutės vandenys“, bet bendrovei nuotekų tvarkyti neperduoda. „Be to, nevalytos nuotekos iš rezervuaro buvo pumpuojamos į buitinių atliekų komposto duobę, todėl kieme ne tik sklido smarvė, bet ir buvo teršiama aplinka“, – sakė Šilutės AAI pareigūnė Sidona Vindžigelskienė.

Už aplinkos teršimą nuotekomis asmeniui gresia 60–300 eurų bauda, taip pat duotas nurodymas sudaryti sutartį su „Šilutės vandenimis“ dėl nuotekų išvežimo ir tvarkymo.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 679 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,