Mano GargždaiPopuliariausios baladės – po atviru dangumi

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Mindaugas Rojus ir Beata Ignatavičiūtė. Klaipėdos koncertų salės nuotr. Mindaugas Rojus ir Beata Ignatavičiūtė. Klaipėdos koncertų salės nuotr.

Liepos 22 d. 19.30 val. parko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės skambės programa „Vasaros baladės“. Tai – itin klaipėdietiška programa, nes visi joje pasirodysiantys atlikėjai yra iš Klaipėdos: Klaipėdos brass kvintetas, solistai Beata Ignatavičiūtė (sopranas) ir Mindaugas Rojus (baritonas). Koncerte bus atliekamos publikai puikiai pažįstamų lietuvių ir užsienio kūrėjų žymiosios baladės.

 

Pasak Klaipėdos brass kvinteto meno vadovo Sigito Petrulio, „koncerte skambės žinomos baladės, tokios kaip A. Kulikausko „Gintarai“, G. Paškevičiaus „Mano kraštas“, V. Kernagio „Baltas paukštis“, Fred Ebb garsioji „New York New York“ ir daugelis kitų. Tai bus labai graži, lyriška programa, meditacijai ir atsipalaidavimui nuteikianti instrumentinė muzika. Beje, publikai pateiksime siurprizą“.

Klaipėdos brass kvintetas žinomas kaip atviras įvairiausioms meninėms idėjoms, į savo programas dažnai įtraukiantis vokalą, gitarą, mušamuosius instrumentus, elektroninę muziką. Kolektyvo sudėtyje muzikuos Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas) ir Vidmantas Liasis (tūba). Šįkart viena scena kvintetas dalinsis su ryškiais Klaipėdos dainininkais.

Klausytojai dažnai gali išvysti solistę Beata Ignatavičiūtę, dalyvaujančią Klaipėdos brass kvinteto rengiamose programose. Įvairių konkursų laureatė teatro scenoje jau yra sukūrusi per 20 skirtingų vaidmenų. „Manau, kad kuo dainininkas įvairiapusiškesnis, tuo jis yra spalvingesnis. Mano dainuojami kūriniai yra labai skirtingi tiek žanrų požiūriu, tiek atlikimu,“ – sako solistė.

Baritonas Mindaugas Rojus yra sukūręs daugiau nei 30 vaidmenų operose, operetėse, miuzikluose, jį atpažįsta ir muzikinių televizijos projektų žiūrovai. Dėl išskirtinių balso galimybių, jis yra lyginamas su žymiuoju tenoru-baritonu Placido Domingo.

Koncertas „Vasaros baladės“ vyks parko estradoje šalia Klaipėdos koncertų salės. Esant lietingam orui, koncertas bus perkeltas į Klaipėdos koncertų salės vidų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 527 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,