Mano GargždaiĮ parko estradą prie Klaipėdos koncertų salės sugrįžta vaikų pamėgti V. Palčinskaitės pasakos herojai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos koncertų salės nuotr. Klaipėdos koncertų salės nuotr.

Baigiantis liepai, uostamiesčio vaikus vėl aplankys lietaus nykštukai. Pasiklydę miško tankmėje, susidūrę su įvairiais nuotykiais ir sunkumais, herojai prašys vaikų pagalbos atrasti kelią namo. Klaipėdiečių aktorių Evelinos ir Gyčio Šimelionių kuriamas teatralizuotas koncertas vaikams ir visai šeimai „Lietaus nykštukai“ vyks liepos 27 d. 11.30 ir 18 val.

 

Pagal vaikų rašytojos Violetos Palčinskaitės eilėraščių knygą gimęs teatralizuotas koncertas, nukels mažuosius į pasaką, kur teisingo kelio jie ieškos kartu su herojais. Į kelionę leisis ir koncerto idėjos autoriai, muzikos kūrėjai bei atlikėjai Evelina ir Gytis Šimelioniai.

Pasak E. Šimelionės, teatralizuotame koncerte „Lietaus nykštukai“ vaikai susipažins su dviem mažais herojais, kurie dideliame miško labirinte neberanda kelio namo.

„Didelis žemėlapis nykštukams bus tarsi labirintas, kuriame reikia mokėti susigaudyti ir neišklydus iš kelio grįžti namo. Tačiau netikėtai sutiktas vilkas arba popierinis kapitonas juos nuplukdys visai kitur, negu jie planavo. V. Palčinskaitės eilės nukels į tikrą pasaką, kur savo teisingo kelio galėsime ieškoti visi kartu su vaikais“, – pasakoja aktorė.

Anot E. Šimelionės, nykštukai, kurie keliauja namo, yra mieli ir žmogiški.

„Jie tai pasipyksta ir išsiskiria, tai vėl jų keliai susitinka, kol abu supranta, kad kur jie nukeliautų, geriausia ten, kur jie yra dviese“, – teigia viena iš programos autorių E. Šimelionė.

E. ir G. Šimelioniai yra Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai, baigę studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultete. Prieš tai Evelina mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, o Gytis – Klaipėdos Vydūno gimnazijoje. Duetu jie pradėjo koncertuoti po LRT muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“. Kūrybiškumas, muzikalumas ir nuoširdumas – tai dainuojančių aktorių savybės, derančios su jų talentu, darbštumu ir atsidavimu savo profesijai.

Renginys vyks šalia Klaipėdos koncertų salės esančio parko estradoje, o esant lietingam orui – Koncertų salės viduje.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 830 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,