Mano GargždaiBaisus radinys žiedinėje sankryžoje Klaipėdoje: sustojusiame sunkvežimyje rastas negyvas vyras

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay.com nuotr. Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Labai ankstų antradienio rytą dar retų eismo dalyvių susidomėjimą uostamiestyje sukėlė prie žiedinės sankryžos sustojęs ir ilgai iš vietos nejudantis vilkikas. Negera nuojauta neapgavo. Prie sunkvežimio vairo rastas sukniubęs negyvas vairuotojas.

 

Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stotis iškvietimą prie Vilniaus plento ir Baltijos prospekto žiedinės sankryžos gavo ankstų antradienio rytą.

Bendrosios pagalbos telefono numeriu 112 paskambino pro šią sankryžą dar prieš 5 val. važiavę vairuotojai. Jie matė, kaip prie sankryžos privažiavo ir sustojo sunkvežimis MAN. Laikas bėgo, kelias buvo laisvas, tačiau vilkikas iš vietos nepajudėjo. Į garsinius kitų eismo dalyvių transporto priemonių signalus MAN vairuotojas nereagavo. Į darbus skubėję nekantriausi klaipėdiečiai nuėjo prie vilkiko pasiteirauti, kas čia vyksta. Kadangi kabinos durelių niekas neatidarė, tai padaryti teko jiems patiems. Viduje pamatytas vaizdas iš karto privertė griebti telefoną ir rinkti numerį 112.

MAN vairuotojo vietoje sėdėjęs jaunas vyras nerodė jokių gyvybės požymių. Atskubėjusi greitosios medicininės pagalbos (GMP) brigada jam nieko padėti jau nebegalėjo. Apie 5.02 val. konstatuota žmogaus mirtis.

Iškviesti kriminalistikos ekspertai ant 37 metų velionio kūno jokių išorinių smurto žymių nepastebėjo. Įtariama, kad vairuotojas netikėtai mirė dėl sveikatos sutrikimo. Tiksli mirties priežastis paaiškės atlikus teismo medicininę ekspertizę. Policininkai dėl pastarosios nustatymo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Sunkvežimis MAN registruotas Lietuvoje.

Tragiškai pasibaigusi nelaimė galėjo baigtis ir kur kas kraupiau, jei vilkiko vairuotoją mirtis būtų užklupusi dieną ir važiuojant judriu keliu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 529 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,