Mano GargždaiAukštkiemių kaime kilo didelis gaisras: dūmų kamuoliai matomi už kelių kilometrų (papildyta)

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Delfi skaitytojos nuotr. Delfi skaitytojos nuotr.

Trečiadienio vakarą Aukštkiemių kaime kilo gaisras.

 

„4 valandą 10 minučių ugniagesių pajėgos pasitraukė“, – sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo poskyrio vyresnysis specialistas Konradas Liekis.

Apie vakarinėje Klaipėdos rajono dalyje, Aukštkiemių kaime, plastiko perdirbimo įmonėje kilusį gaisrą buvo pranešta 21.24 val., daugiau nei po valandos – 22.40 val. – gaisras buvo lokalizuotas.

„Pagal pranešimą – dega apie 1 tūkstantis kvadratinių metrų sukrauto plastiko. Ar tikslus šis skaičius, paaiškės vėliau“, – sakė K. Liekis.

Per gaisrą įmonės pastatai ir darbuotojai nenukentėjo, darbuotojai su technika padėjo ugniagesiams gesinti gaisrą. Įmonės traktoriumi atliekos buvo skaidomos, pilamos vandeniu ir vežamos į kitą teritoriją. Gaisro metu apdegė puspriekabės 2 galiniai ratai, apsilydė plastikinės dalys. Vanduo buvo tiekiamas magistraline linija iš vandens telkinio, esančio 400 m atstumu.

Įvykio vietoje dirbo šeši ugniagesių ekipažai, papildomų pajėgų neprireikė.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas nepatvirtino įmonės, kurioje įvyko nelaimė. Gaisras kilo bendrovės „Virginijus ir Ko“ teritorijoje.

Pasak ugniagesių, kilus gaisrui, aplinkiniams gyventojams buvo išsiųsti perspėjimo pranešimai, užterštumo tyrimus įvykio vietoje atliko Aplinkos apsaugos agentūra.

Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento situacijų koordinavimo skyriaus, atvira liepsna užsidegė antrinių žaliavų konteineris.

Pasak kaimo gyventojų, jų balsai nebuvo girdimi prieš įmonei gaunant leidimą plėstis gyvenamoje zonoje.

 

Gaisras matomas ir Palangos kelyje ir iš Tauralaukio. Mano Gargždai skaitytojų nuotr.

 

 

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 404 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,