Mano GargždaiKlaipėda pasiruošusi trijų dienų sporto fiestai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Pauliaus Matulevičiaus nuotr. Pauliaus Matulevičiaus nuotr.

Jau artėjantį savaitgalį, rugpjūčio 26-28 dienomis, Klaipėdoje vyksiantį Klaipėdos miesto sporto festivalį Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas įvardijo „viena ryškiausių, spalvingiausių, sportinio pobūdžio, miesto sukakčiai, 770 metų jubiliejui, skirtų sporto fiestų, savotiška trijų dienų Klaipėdos sporto olimpiada“.

 

Trečiadienį Klaipėdos sportininkų namuose per spaudos konferenciją buvo atskleista daugiau įdomių festivalio programos dalių ir pasidžiaugta, kad Klaipėda - itin sportiškas ir išradingas miestas.

„Džiaugiuosi, kad savaitgalį Klaipėda paskęs sporto renginių jūroje. Išnaudojama plati Klaipėdos geografija - ir Kruizinių laivų terminalas, ir Danės skveras, ir Danės upė, ir jūra. Veiksmas visu pajėgumu vyks visur“, - pasidžiaugė Klaipėdos meras.

Jam antrino Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos renginių organizatorius Tautvydas Lubys.

„Turėsime tikrai nemažą sporto fiestą. Stengiamės suorganizuoti tokį renginį, į kurį atėjęs kiekvienas miestietis galėtų ne tik pamatyti, bet ir pats išbandyti kuo daugiau sporto šakų“, - renginio idėją akcentavo T. Lubys.

Jis sakė, kad pirma festivalio diena bus labiau istorinė.

„Penktadienį Danės skvere bus pristatyta istorinė Klaipėdos sporto nuotraukų paroda, vyks viktorina apie Klaipėdos sportą, taip pat vaikų ekstremalaus sporto varžybos. Šeštadienis - pati aktyviausia diena piliavietėje ir Kruizinių laivų terminale, sekmadienį sportinis veiksmas kelsis į Antrąją Melnragę“, - teigė T. Lubys.

„Tai šventė, kuri bus ir ore, ir vandenyje, ir Dangėje, ir krante, ir jūroje, ir prie jūros“, - pabrėžė Klaipėdos meras.

Šeštadienį piliavietėje per 60 įvairių sporto, meno ir kitokių būrelių sukvietusi Būrelių ir užimtumo mugės sumanytoja ir koordinatorė Meda Kubilienė akcentavo, kad čia aktyvios veiklos apims didžiulę teritoriją.

„Principas ne tik pristatyti būrelius, bet ir įtraukti į juos vaikus. Akcentas - vaikų užimtumas. Tai tarsi palengvinimas tėvams būrelio paieškas. Vienoje vietoje turėsime 60 sporto, ir ne tik, būrelių. Vyks ir sporto veiksmas, ir edukacijos, žmonės galės atvykti su vaikais ir išbandyti mėgstamą sritį“, - sakė M. Kubilienė.

Šiuo metu skaitomiausi

Dar viena prognozė: garsi astrologė išpranašavo tikslią datą, kada Ukrainoje įsivyraus taika (12)

Kokią bauginančią prognozę pasauliui paliko "miegantis pranašas" iš JAV (1)

Renginio metu veiklos turės ir tėveliai.

„Turėsime ir trenerius, kurie visiems klaipėdiečiams ves nemokamas funkcines, kūno ir jėgos treniruotes. Aktyvus veiksmas nuolat vyks ir Kruizinių laivų terminale ant scenos, šalia - įvairios sportinės varžybos. Mažiesiems bus paruošta batutų zona. Veiklos ir veiksmo tikrai ras visi“, - pabrėžė M. Kubilienė.

Vyks ir miesto jubiliejui skirti proginiai 770 ir 7 700 m bėgimai bei daugybė kitų veiklų.

Spaudos konferencijoje dalyvavusi klaipėdietė Ernesta Uznienė teigė, kad sekmadienį Antrojoje Melnragėje bus siekiama smėlio angelų rekordo.

„Tikimės žmonių judesiais ant smėlio “nupiešti„ mažiausiai 770 smėlio angelų ir taip pažymėti miesto jubiliejų. O gal pavyks sukviesti ir daugiau žmonių bei užfiksuoti naują smėlio angelų rekordą“, - ambicijų nestokojo E. Uznienė.

Rekordą iš oro fiksuos dronas.

„Angelas, kadangi labai svarbu yra šeima. Svarbu, kad šeima kuo daugiau laiko praleistų kartu. Klaipėdos sporto festivalis yra orientuotas į šeimas, į vaikus. Vaikai, kaip sakoma, yra mūsų angelai. Tas buvimas gamtoje, laikas kartu yra pats brangiausias turtas. Kuo aktyviau mes praleisime laiką ir sportuosime gamtoje, darysime įvairiausius, kad ir smėlio angelus, tai juk taip pat fizinė veikla, tuo mes būsime sveikesni ir laimingesni“, - akcentavo E. Uznienė.

Jai antrino Klaipėdos vicemeras Arvydas Cesiulis: „Tikiuosi, kad po šio festivalio ne tik klaipėdiečiai, bet ir visi Lietuvos gyventojai žinos ne tik apie smėlio angelų rekordus, bet ir apie tai, kiek mūsų daug sportuojančių. Svarbiausia yra dalyvauti. Kita vertus, tai yra mūsų miesto sporto reklama: kokie mes, kiek mūsų ir ką mes galime. Šitie dalykai, mano galva, yra labai svarbūs, nes mūsų potencialas tikrai yra didelis, tik ne visada mes jį parodome.“

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 591 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,