Mano Gargždai



Penktadienį – geriausių rezultatų pasiekusių mokinių ir juos rengusių mokytojų apdovanojimai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Pixabay.com nuotr. Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Jau šį penktadienį, rugsėjo 9 d., 14 val., Gargždų muzikos mokykloje aidės plojimai ir sveikinimai Klaipėdos rajono moksleiviams, 2021–2022 mokslo metais pasiekusiems geriausių rezultatų, bei juos rengusiems mokytojams – vyks jų apdovanojimo renginys.

 

Praėjusiais metais Tarybos sprendimu nutarta kasmet apdovanoti Klaipėdos rajono mokinius, džiuginusius geriausiais rezultatais dalykinėse olimpiadose, konkursuose, varžybose ir kituose renginiuose mokslo, meno, sporto srityse, taip pat ir juos rengusius mokytojus. Jiems bus įteikiami Mero padėkos raštai ir Savivaldybės skirtos piniginės premijos.

„Galime didžiuotis, kad Klaipėdos rajone turime daugybę gabių moksleivių, kasmet stebinančių savo žinių lobynu, pasiekimais ir garsinančių mūsų krašto vardą. Prie to, žinoma, prisideda ir atsidavę, rūpestingi bei nuolat vaikus tobulėti skatinantys pedagogai. Jūs esate pavyzdys visiems“, – sako Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

 

Rugsėjo 9-ąją vyksiančių apdovanojimų metu padėkos raštai bus įteikiami:

1. Ketvergių pagrindinės mokyklos mokinei Urtei Sadauskaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų Lietuvos mokinių technologijos olimpiadoje.

2. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos vokalinio ansamblio „Bangelės“ narei Elijai Rupšlaukytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir nacionaliniuose dainų konkursuose.

3. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos vokalinio ansamblio „Bangelės“ narei Akvilei Puškoriūtei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir nacionaliniuose dainų konkursuose.

4. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos vokalinio ansamblio „Bangelės“ narei Melitai Norvaišaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir nacionaliniuose dainų konkursuose.

5. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos vokalinio ansamblio „Bangelės“ narei Nojai Valaikaitei

už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir nacionaliniuose dainų konkursuose.

6. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos vokalinio ansamblio „Bangelės“ narei Gabrielei Rakauskaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir nacionaliniuose dainų konkursuose.

7. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos vokalinio ansamblio „Bangelės“ narei Vanesai Dabrovalskytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir nacionaliniuose dainų konkursuose.

8. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos vokalinio ansamblio „Bangelės“ narei Grėtei Liorančaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir nacionaliniuose dainų konkursuose.

9. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos vokalinio ansamblio „Bangelės“ narei Dinai Sermontytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir nacionaliniuose dainų konkursuose.

10. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos vokalinio ansamblio „Bangelės“ narei Gretai Ruibytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir nacionaliniuose dainų konkursuose.

11. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos entokomandos nariui Justui Sičiūnui už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų nacionalinėse etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėse.

12. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos entokomandos nariui Denui Jurkui už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų nacionalinėse etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėse.

13. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos entokomandos nariui Alfredui Jeraminui už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų nacionalinėse etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėse.

14. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos entokomandos nariui Jonui Žąsyčiui už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų nacionalinėse etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėse.

15. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos entokomandos narei Mildai Lukšytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų nacionalinėse etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėse.

16. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos entokomandos narei Gailei Mikužytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų nacionalinėse etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėse.

17. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos entokomandos narei Augustei Šemulytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų nacionalinėse etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėse.

18. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos entokomandos narei Saulei Jušaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų nacionalinėse etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėse.

19. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos entokomandos narei Kotrynai Lekšaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų nacionalinėse etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėse.

20. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos entokomandos narei Lėjai Čeliauskaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų nacionalinėse etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėse.

21. Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokinei Elijai Kasparavičiūtei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų jaunųjų tyrėjų konkurse „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“.

22. Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokinei Gerdai Gedmintaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų jaunųjų tyrėjų konkurse „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“.

23. Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokinei Augustei Stasaitytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų nacionalinėje geografijos olimpiadoje.

24. Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro auklėtiniui Dorianui Indzeliui už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniame breiko čempionate.

25. Gargždų muzikos mokyklos auklėtinei Danielei Radžiūtei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir respublikiniuose akordeonistų konkursuose.

26. Gargždų muzikos mokyklos auklėtinei Akvilei Žukauskaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir respublikiniuose akordeonistų konkursuose.

27. Gargždų muzikos mokyklos auklėtiniui Robertui Valučiui už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir respublikiniuose akordeonistų konkursuose.

28. Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ narei Ūlai Stroputei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose dainų konkursuose.

29. Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ narei Luknei Stroputei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose dainų konkursuose.

30. Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ narei Liepai Šideikytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose dainų konkursuose.

31. Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ narei Kamilei Slivskytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose dainų konkursuose.

32. Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ narei Gretai Girgždytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose dainų konkursuose.

33. Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ narei Enidai Jasmontaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose dainų konkursuose.

34. Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ narei Deinestai Kerpaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose dainų konkursuose.

35. Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ narei Anei Birbalaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose dainų konkursuose.

36. Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ nariui Ignui Liaudonskui už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose dainų konkursuose.

37. Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ nariui Tomui Girdžiui už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose dainų konkursuose.

38. Klaipėdos rajono sporto centro ugdytinei Austėjai Vyšniauskaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatuose.

39. Klaipėdos rajono sporto centro ugdytinei Rusnei Lukauskaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatuose.

40. Klaipėdos rajono sporto centro ugdytinei Auksei Zonytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasaulio M12 šachmatų čempionato X vietos laimėtojai.

41. Klaipėdos rajono sporto centro ugdytinei Deirai Gruzdytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų Lietuvos ir Baltijos šalių lengvosios atletikos čempionatuose.

42. Klaipėdos rajono sporto centro ugdytinei Audrai Norvilaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų Lietuvos jaunimo, jaunių ir suaugusių sambo čempionatuose.

43. VšĮ „Gargždų futbolas“ komandos „Banga WU-15“ narei Estelai Tamošauskaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų ir nugalėjus merginų U-15 elitinėje futbolo lygoje.

44. VšĮ „Gargždų futbolas“ komandos „Banga WU-15“ narei Ugnei Jonelytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų ir nugalėjus merginų U-15 elitinėje futbolo lygoje.

45. VšĮ „Gargždų futbolas“ komandos „Banga WU-15“ narei Gabijai Cemnolonskytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų ir nugalėjus merginų U-15 elitinėje futbolo lygoje.

46. VšĮ „Gargždų futbolas“ komandos „Banga WU-15“ narei Austėjai Jokubaitytei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų ir nugalėjus merginų U-15 elitinėje futbolo lygoje.

47. VšĮ „Gargždų futbolas“ komandos „Banga WU-15“ narei Smiltei Vaitkevičiūtei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų ir nugalėjus merginų U-15 elitinėje futbolo lygoje.

48. Ketvergių pagrindinės mokyklos mokytojai Rasai Jurgaitienei už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą ir pasiekusių geriausių rezultatų dalykinėse olimpiadose, konkursuose, ugdymą.

49. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokytojai Vitalijai Valaikei už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą ir pasiekusių geriausių rezultatų dalykinėse olimpiadose, konkursuose, ugdymą.

50. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokytojai Ilonai Tulabienei už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą ir pasiekusių geriausių rezultatų dalykinėse olimpiadose, konkursuose, ugdymą.

51. Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokytojai Dalei Razguvienei už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą ir pasiekusių geriausių rezultatų dalykinėse olimpiadose, konkursuose, ugdymą.

52. Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokytojai Angelei Pakamorienei už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą ir pasiekusių geriausių rezultatų dalykinėse olimpiadose, konkursuose, ugdymą.

53. Gargždų muzikos mokyklos mokytojai Danutei Alseikienei už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą meno srityje, ugdymą.

54. Gargždų muzikos mokyklos mokytojai Irenai Koncevičienei už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą ir pasiekusių geriausių rezultatų dalykinėse olimpiadose, konkursuose, ugdymą.

55. Gargždų muzikos mokyklos mokytojai Nijolei Usevičienei už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą ir pasiekusių geriausių rezultatų dalykinėse olimpiadose, konkursuose, ugdymą.

56. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokytojai Rasai Linkienei už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą ir pasiekusių geriausių rezultatų dalykinėse olimpiadose, konkursuose, ugdymą.

57. Klaipėdos rajono sporto centro trenerei Jolantai Žukauskienei už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą sporto srityje, ugdymą.

58. Klaipėdos rajono sporto centro treneriui Zigmui Bitinui už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą sporto srityje, ugdymą.

59. Klaipėdos rajono sporto centro trenerei Linarai Gruzdienei už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą sporto srityje, ugdymą.

60. Klaipėdos rajono sporto centro treneriui Jonui Tilvikui už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą sporto srityje, ugdymą.

61. VšĮ „Gargždų futbolas“ treneriui Simonui Alsiui už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą sporto srityje, ugdymą.

62. Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro mokytojai Enrikai Stropienei už mokinių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą sporto srityje, ugdymą.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 258 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,