Mano GargždaiGargždų atviro jaunimo centro darbuotojus galite rasti ir jaunimo parke!

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Gargždų atviro jaunimo centro darbuotojai Gargždų atviro jaunimo centro darbuotojai

Kas yra Gargždų atviras jaunimo centras ir koks yra Gargždų jaunimas? Turbūt tai geriausiai atsispindi atviro jaunimo centro veiklose. Įvairiausius sugebėjimus slepiantis šiuolaikinis jaunimas gali savirealizuotis Gargždų atvirame jaunimo centre. Būtent mūsų patalpose atsiskleidžia visi talentai, nes čia nėra taisyklių, o priešingai – suteikiamos priemonės padedančios atrasti nišą, kurioje galima išreikšti save. Savo akimis matome, kaip keičiasi ne tik centro sienos į spalvotą meną, bet ir patys jaunuoliai įvairiausiose veiklose ar terapijose budina savo talentingą šešėlį. Laisvė kurti, savirealizuotis, kalbėti, dainuoti ar groti – visas procesas vyksta Gargždų atvirame jaunimo centre.

 

Jei tik matome, kad ši diena bus saulėta, iškart keliaujame į jaunimo parką mėgautis grynu oru. Žinome, kad kol saulės spinduliai vis dar šildo, bet krentantys lapai išduoda bundantį rudenį, jaunimas nori būti lauke. Todėl šiuo metu mes ateiname pas jaunimą, o šaltuoju sezonu lauksime jaunimo Gargždų atviro jaunimo centro patalpose kur lentynose nugulę stalo žaidimai laukia savo eilės, o kur dar renginiai kaip žaidimų naktys, karaokės ir įvairiausi turnyrai. Priklausomai nuo jaunimo norų, veiklas pasirenka patys - mes gerbiame ir skatiname kiekvieno jaunuolio talentus ir gebėjimus, todėl siūlome individualius ir grupinius užsiėmimus, savanorystės ir praktikos galimybes.

Jaunimo darbuotojai Aistė ir Rokas visada pasiruošę susipažinti, pabendrauti, pasikalbėti svarbiomis ar nereikšmingomis temomis. O, galbūt, yra tikslas pasidalinti ir pasidžiaugti kartu su visais savo pasiekimais? Mes tapsime draugais, saugosime paslaptis, kalbėsime apie viską ir apie nieką. Tai puiki proga užmegzti naujas pažintis, susirasti draugų ir dalyvauti daugybėje įvairių veiklų. Parke su jaunimu gaminsime maistą, rengsime stalo žaidimų vakarus, tai jei tik kyla noras turiningai leisti laiką kartu, prisijunkite nuo antradienio iki penktadienio 14.00 val. - 20.00 val. Lauksime ateinančių nuo 14 iki 29 metų kiekvieno norinčio dalyvauti šiose nemokamose veiklose tiek jaunimo parke, tiek centro patalpose Kvietinių g. 30.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie jaunimo idėjų išsipildymo, motyvuoti daryti tai, kam stinga drąsos, išklausyti, kas kelia nerimą, pastebėti pasiekimus ir už tai pagirti.

 

Facebook: Gargždų atviras jaunimo centras.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 125 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,