Mano GargždaiMuzikinis teatras šalį apdovanojo meile menui infekuotu krauju

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Aurelijus Liškauskas. KVMT nuotr. Aurelijus Liškauskas. KVMT nuotr.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro organizuota kraujo donorystės akcija sulaukė didelio susidomėjimo: kraują aktyviai aukojo ne tik Muzikinio teatro darbuotojai, bet ir aplinkinių įstaigų darbuotojai, studentai ar tiesiog praeiviai. 

 

Pirmuoju kraujo donoru tapo Muzikinio teatro scenos montuotojas Dmitrij Artemov, netrukus pasirodė choro artistė Dina Mataitienė, kuri akcentavo, kad kolegų paraginimas tapo svarbiu akstinu seniai planuotai donorystei. „Kraują aukoju pirmą kartą, nors seniai apie tai galvojau ir planavau. Vis nerasdavau laiko, tad Muzikinio teatro kvietimas jungtis į kraujo donorystės akciją tapo lemtingu – užsiregistravau vos paskaičiusi. Džiaugiuosi, kad paaukojau kraujo. Jaučiuosi nuveikusi svarbią misiją bei būtinai tai kartosiu“, – planuoja D. Mataitienė. 

Muzikinio teatro vadovės pavaduotoja rinkodarai Janina Stankevičienė kraują dovanojo ne pirmą kartą. „Pirmą kartą susiruošti sunkiausia, o vėliau stengiesi pasinaudoti kiekviena palankia proga. Pamatai kvietimą ar netyčia skubi pro šalį – ir paaukoji. Visus kviečiu išbandyti ir, jei leidžia sveikata, daryti tai kuo dažniau“, – ragino J. Stankevičienė.  

Tarp pirmą kartą aukojusių kraują – ir Muzikinio teatro vyriausiasis choreografas Aurelijus Liškauskas, Kūrybinės veiklos planavimo ir solistų skyriaus koordinatorė Lina Žygaitienė, antrą kartą tai darė personalo specialistė Rita Voveraitė. Visi jie tikino planuojantys kraują aukoti dar ne kartą, o A. Liškauskas juokavo, kad dabar su publika jis pajus ne tik meno, bet ir kraujo bendrumo ryšį. „Kraują aukojau pirmą kartą, nes, kaip ir dauguma, vengiu skausmo. Pabandęs galiu užtikrinti, kad ši procedūra neskausminga. Gyvenime stengiuosi vadovautis taisykle: kai gali – padėk, tad taip ir padariau“, – pasakojo A. Liškauskas. 

Į kraujo donorystės akciją aktyviai įsijungė visos daugiau nei du šimtus darbuotojų jungiančio Muzikinio teatro tarnybos, ypač gausiai dalyvavo baleto artistai, choro artistai, orkestro muzikantai. Sulaukta daug LMTA Klaipėdos fakulteto studentų, aplinkinių įstaigų darbuotojų, medikų, kurie kraują aukoja nuolat bei tiesiog pro šalį skubėjusių ir skelbimą išvydusių praeivių.  

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras nuoširdžiai dėkoja kraujo donorystės akcijos partneriui LMTA Klaipėdos fakultetui. Kraują aukoję Muzikinio teatro darbuotojai juokavo, kad po šios donorystės akcijos Lietuvoje turėtų atsirasti dar daugiau meno gerbėjų. To ir linkime! 

KVMT nuotr.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 136 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,