Tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre – puikus gargždiškių pasirodymas

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Savaitgalį Panevėžyje vyko 32-asis Tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras „Panevėžys 2022“. Į šias varžybas susirinko rekordinis dalyvių skaičius iš Vokietijos, Lenkijos, Ispanijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Kaip ir dažniausiai, puikiai šiose varžybose pasirodė Gargždų sunkiaatlečiai.

Tarp merginų, svorio kategorijoje iki 76 kg, nugalėjo Lijana Jakaitė, o svorio kategorijoje iki 55 kg trečią vietą iškovojo Agneta Dotaitė.

Absoliučioje įskaitoje nugalėtoja tapo Lijana Jakaitė, ji šiuo metu ruošiasi dalyvauti Pasaulio sunkiosios atletikos čempionate Kolumbijoje, kuris vyks gruodžio mėnesį.

Tarp vaikinų, svorio kategorijoje iki 67 kg, antrą vietą iškovojo Nojus Brazdeikis, o toje pačioje svorio kategorijoje Nojus Stonys liko ketvirtas.

Meistrų komandoje – taip pat geri rezultatai. Savo svorio kategorijose ir amžiaus grupėse, pirmąsias vietas iškovojo Viktorija Survilienė, Diana Mačiūtė, Kristina Basova, Rima Lisinskaitė. Vyrai pasirodė šiek tiek kukliau. Antrąsias vietas pelnė Robertas Skurdenis, Algirdas Piaulokas. Trečią vietą laimėjo Laimutis Daugėla.

Visus šiuos sportininkus ruošia treneris Edvardas Šauklys.