Mano GargždaiGargždų parkas: rangovas įpareigotas spartinti darbus

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Pavasarį prasidėję Gargždų parko antrojo etapo darbai juda ne taip sparčiai kaip tikėtasi. Per pusmetį įgyvendinta kiek daugiau nei pusė numatytų darbų – baigiamas statyti amfiteatras, paruošta vaikų žaidimo aikštelė, ruošiamasi naujų laiptų betonavimui, netrukus darbai turėtų prasidėti ir senojoje parko dalyje. Savivaldybė praėjusią savaitę, po paskutinio susitikimo su rangovu, įpareigojo jį paspartinti darbus, kad projektas būtų baigtas laiku.

 

Antrajame etape yra numatyta daug infrastruktūrinių darbų – reikia įrengti Šeimos ir Istorijos takus, išasfaltuoti taką, jungiantį Šeimos ir Kultūros takus vakarinėje parko dalyje šalia sporto įrenginių. Taip pat pramintus takus padengti skaldele, atnaujinti senuosius ir naujuosius laiptus į slėnį, įrengti vaikų žaidimų aikštelę, sanitarinį konteinerį, apšvietimą, pastatyti suoliukus, šiukšliadėžes. 

Parko tvarkymo konkursą laimėjo UAB „Transjuda“, tačiau nors rangovas darbus ir yra įsipareigojęs baigti šiais metais, jie nejuda taip sparčiai kaip tikėtasi. Praėjusią savaitę įmonės atstovai buvo dar kartą kviesti į Savivaldybę. Jiems buvo ne tik priminta apie artėjančią sutarties pabaigą, bet ir pareikalauta spartinti darbus.

„Rangovui buvo aiškiai pasakyta, kad mūsų netenkina dabartiniai darbų tempai ir pabrėžta, kad tokie objektai, kurie turi didelę reikšmę bendruomenei, yra mūsų prioritetas, todėl rangovas ir be nuolatinių raginimų turėtų būti pats suinteresuotas kuo greičiau užbaigti darbus. Įpareigojome rangovą ir gavome jo pažadą darbus parke spartinti, tikiuosi, kad šio pažado bus laikomasi, priešingu atveju imsimės teisinių veiksmų“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Susitikimo metu rangovas įsipareigojo per artimiausias dvi savaites pradėti darbus senojoje parko dalyje. Nuardyti senus takus ir ruoštis asfaltavimui, tiesti kabelius apšvietimui. Taip pat bus pradėti kalti poliai naujiesiems laiptams, kad būtų galima juos betonuoti, išmontuoti senuosius laiptus ir ruoštis naujų montavimui. Jau yra atgabentas ir sanitarinis konteineris, prie kurio artimiausiu metu bus prijungti tinklai, sudėta įranga. Taip pat per rugsėjį planuojama vaikų žaidimo aikštelėje pradėti montuoti įrenginius.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 562 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,