Išvykoje Gargždų „Banga“ pralaimėjo prieš Marijampolės „Sūduvą“

Asociatyvi Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr. Asociatyvi Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr.

Marijampolės „Suduva“ sekmadienį sugrįžo į pergalių kelią „Optibet A lygoje“. Miguelio Moreiros auklėtiniai 30-ojo turo dvikovoje namuose patiesė Gargždų „Bangą“ 2:0 (2:0).

Pirmajame kėlinyje aikštėje dominavo marijampoliečiai. Jau 12 minutę jie pasinaudojo varžovų neapdairumu standartinėje situacijoje – po Marko Pavloskio perdavimo baudos aikštelėje galva tiksliai smūgiavo Markas Beneta.

Vėliau sekusi antra grubi klaida „Bangai“ ir vėl kainavo įvartį. 24 minutę Levanas Mačarašvilis išprovokavo Mauricio Pinto pražangą baudos aikštelėje, o teisėjo paskirtą 11 m. baudos smūgį realizavo Danilas Kondrakovas.

Gargždiškių puolimas iki pertraukos buvo bedantis. Kėlinio pabaigoje svečiai taip pat neteko traumą patyrusio Dariaus Zubausko.

Antrojoje rungtynių dalyje „Banga“ suaktyvino puolimo pajėgas, tačiau didesnių problemų varžovų vartininkui Tomui Švedkauskui nesukėle. Savo ruožtu „Sūduva“ pasirinko atsatgų žaidimą ir išlaikė turėtą pranašumą. Tiesa, šeimininkai baigė susitikimą be susižalojusių Levano Mačarašvilio ir M. Benetos.