Mano GargždaiMažamečio maudynės baigėsi netikėtu nuotykiu: mamą su vaiku iš vonios gelbėjo sulėkusios specialiosios tarnybos

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi feisbuko nuotr. Asociatyvi feisbuko nuotr.

Daugelis mamų laikosi nerašytos tradicijos prieš kiekvienos naujos savaitės pradžią vonioje gerai „nušveisti“ savo atžalas. Sekmadienio vakarą lygiai tą patį padarė ir viena klaipėdietė. Tačiau jai su švariu vaiku iš vonios patiems išeiti nepavyko.

 

Vėlų sekmadienio vakarą Klaipėdos ugniagesiai su įjungtais švyturėliais ir sirena lėkė į pietinę miesto dalį.

Apie 21.47 val. gautas pranešimas, kad jų pagalbos skubiai reikia jaunai šeimai. Į nepavydėtiną padėtį pateko Vingio gatvėje gyvenanti mama ir jos mažametis vaikas. Abu jie, dėl netikėtai sulūžusios durų rankenos, liko įkalinti vonioje. Tuo metu daugiau nieko namuose nebuvo.

Į įvykio vietą atvyko ne tik ugniagesiai, bet ir policija. Tačiau į buto vidų jiems lengviausiu keliu patekti nepavyko – durys buvo užrakintos iš vidaus.

Du ugniagesiai ir policijos pareigūnė iki aštuntajame namo aukšte esančio buto balkono užlipo gaisrinėmis autokopėčiomis. Į buto vidų jie pateko laužtuvu pravėrus  balkono duris. Panaudojus tą patį laužtuvą, atidarytos ir  medinės vonios durys. Moteris su vaiku sėkmingai išlaisvinti. Buto gyventojai nenukentėjo, atsipirko tik lengvu išgąsčiu.

Pareigūnai nepraneša, kaip vonioje su vaikų įkalinta moteris išsikvietė pagalbą. Greičiausiai, ji su savimi turėjo mobilųjį telefoną. Priešingu atveju būtų likę tik garsiai šaukti ir tikėtis, jog išgirs ir sureaguos neabejingi kaimynai.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 836 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,