Mano GargždaiKlausimas – ar visi autoservisai yra geri? Atsakymas – ne

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Įmonės nuotr. Įmonės nuotr.

Įsigijus transporto priemonę reikia ne tik pasirūpinti draudimu bei kuru, tačiau ir iškart pasirinkti autoservisą, kuris aptarnaus Jūsų mašiną. Tiesiog kai tiksliai žinote kur kreiptis esant gedimams – mašinos naudojimas tampa kur kas paprastesnis. Juk ir mes žinome, kur kreipsimės, kai susirgsime ir tuo pačiu kur vešima savo augintinius.

 

Tiesa, toli gražu ne kiekvienas autoservisas Vilniuje, kuris skelbia, kad yra pats geriausias – toks ir yra. Kai kurie teikia paslaugas nelegaliai, kiti neteikia garantijų, treti net išima transporto priemonės dalis ir sukeičia jas su pigesnėmis ir paprastesnėmis.

 

Kokybės vertinimo aspektai

Kiekvienas žmogus gali pats sau atsakyti, kurie kokybės vertinimo aspektai jam yra patys svarbiausi. Galima tik pasidžiaugti, kad kaina toli gražu nebėra esminis aspektas, kuris vertinamas labiausiai. Taip, niekas nenori permokėti, tačiau kai paslaugos yra labai pigios, dažniausiai kyla klausimas, kodėl?

Galiausiai, visada galima remtis kitų žmonių komentarais bei patirtimi. Internete jie yra pateikti viešai, tad esame tikri, kad tai bent jau kiek pagreitins paieškas ir padės jas susiaurinti paliekant tik tuos variantus, kurie tikrai verti dėmesio.

 

Aptarnavimo svarba

Pastebima, kad lietuviai taip pat vis daugiau dėmesio skiria aptarnavimo kokybei. Jiems yra labai svarbu, kad mašina net ik būtų gerai sutvarkoma, tačiau taip pat ir žmonės, kurie teikia paslaugas, serviso darbuotojai – stengtųsi ne tik kuo maloniau bendrauti, tačiau ir atsakytų į klausimus. Juk žinodami, kodėl kilo vienas arba kitas gedimas, mes galime imtis priemonių, kurios padės ateityje užkirsti kelią galimiems tos problemos atsikartojimams.

 

Sutinka mokėti daugiau?

Pasikartosime, kad lietuviai sutinka mokėti vis daugiau, kad tik gautų geriausios kokybės paslaugas. Tai rodo ir faktas, kad dažniausiai pasirenkami servisai, kurie teikia paslaugas legaliai, o ne garažiukai, kuriuose dažniausiai dirba savamoksliai. Suprantama mašinos svarba ir tuo pačiu faktas, kad tik geri meistrai gali ilgam laikui išspręsti gedimą, kuris yra. Ir tuomet jau geriau sumokėti daugiau šiandien, tačiau būti ramiu, kad ilgam nebereikės grįžti į servisą.

 

Pasirinkimo aspektai

Renkantis servisą reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Žemiau pateiksime aspektus, kurie galbūt padės Jums kiek susiaurinti paieškas ir tikslingiau peržiūrėti pasiūlymus.

  • Klientų aptarnavimas
  • Išankstinė sąmata
  • Klientų skundai
  • Garantijos
  • Serviso švara
  • Legalumas
  • Ir kiti aspektai

Galiausiai radus vietą, kurioje atliekami tvarkymo darbus Jums tinka – daugiau galėsite dėl nieko nesukti galvos, kadangi kai tik bus kokia nors bėda – žinosite ir kur vykti jos tvarkyti.

Renkantis servisą gali prireikti laiko. Tačiau galiausiai galėsite būti ramus, kad radote variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Tokį, kuris ne tik džiugins geros kokybės paslaugomis, tačiau taip pat ir patraukliomis kainomis, kurios daugeliui ne ką mažiau yra svarbios.

 

 

Reklama.

Dėmesio! Kalba netaisyta. Redakcija už pateiktą informaciją neatsako.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 538 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,