Mano GargždaiKlaipėdos rajone ruošiamasi statyti dar vieną darželį

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos rajono savivaldybė ir toliau investuoja į ugdymo įstaigų plėtrą – jau paskelbtas konkursas naujo lopšelio-darželio Sendvario seniūnijoje, Mazūriškėse, projektavimui. Planuojama, kad čia veiks 8 grupės, kurias galės lankyti 150 vaikų.

 

„Klaipėdos rajonas nuolat auga, o ypač daug jaunų šeimų kuriasi Sendvario seniūnijoje. Tad natūralu, kad reikia steigti naujas ugdymo įstaigas, kad kuo daugiau gyventojų galėtų naudotis kokybiškomis paslaugomis arčiau namų. Šiuolaikiškas darželis palengvins ne vienos šeimos gyvenimą. Keliame sau tikslą, kad kiekvienas rajono vaikas gautų vietą Savivaldybės darželyje“, – teigia Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Savivaldybė būsimiems projektuotojams kelia užduotis suprojektuoti pastatą, kuriame galėtų veikti 2 grupės lopšelio amžiaus vaikams bei 6 grupės, kuriose būtų ugdomi ikimokyklinukai. Taip pat turės būti suprojektuota aktų salė, patalpos sportui, kabinetai. Čia dirbs ir švietimo pagalbos specialistai.

Taip pat naujame darželyje turi būti suprojektuotos patalpos sensoriniam kambariui, papildomam vaikų ugdymui, kaip dailės ar konstravimo kambarys.

„Naujasis darželis turi būti pritaikytas ir žmonėms su negalia. Planuojama sutvarkyti aplinką, įrengiant pėsčiųjų takus, vaikų erdves ir kitą mažąją architektūrą. Be to, atsižvelgiant į kintančią šiandieninę situaciją, pavyzdžiui, augančias energijos kainas, projektuojant pastatą, svarbu teikti prioritetą racionaliems bei komerciškai pagrįstiems sprendiniams, kurie užtikrintų efektyvų statinio eksploatavimą bei energijos išteklių naudojimą. Gerinti švietimo infrastruktūrą ir atliepti gyventojų poreikius siekiame ne pirmus metus. Tad džiugu, kad pavyko pajudėti į priekį su dar vienu svarbiu projektu ne tik žodžiais, bet ir realiais darbais“, – sako vicemerė Violeta Riaukienė.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 109 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,